Jump to content

Jacek Kuna

Members
 • Posts

  85
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Jacek Kuna

 1. Cholera, piszesz juz któryś raz o zróżnicowaniu materiałów ale jakoś mi to nie wychodzi. Chyba czas na solidne podejście do materiałów (choćby na sześcianie). Dzięki za overpaint i choć sam kolor mi nie pasi, to założenie słuszne jak najbardziej:) Pozdr!

 2. Hej!

   

  Dzięki Wam za komentarze. Z bardzo podobnymi spotkałem się w innych miejscach w internetach, szczególnie właśnie ze strony modelarzy 3d, którzy stwierdzali że wszystko fajnie i w ogóle, ale jednak musieli by prosić o dodatkowe szkice wyjaśniające. Generalnie nie pracowało by im się do końca komfortowo z takim konceptem. Tak że super feedback, bardzo pomocny.

   

  Wrzucam dwie najnowsze rzeczy:

   

  VtU8ekg.png

   

  ouh1NuQ.png

 3. Hej Piotr,

   

  Wydaje mi się, że przydało by się nieco zróżnicowania koloru. Po prawej stronie obrazka pojawiają się jakieś brązy, jasne plamki, trochę bladej żółci a nie tylko zielenie jak w reszcie obrazka i to właśnie tam jest zdecydowanie najciekawiej. Co do kompo się nie wypowiem bo z tym kuleję, ale pewnie ktoś odpowiedni się zdecyduje.

   

  Generalnie widać że idziesz do przodu.

 4. Graft, mats,

   

  Dzięki za wyjaśnienie, teraz rozumiem o co chodziło.

  Generalnie pomysł był taki: lekki, technologicznie zaawansowany lecz nieco "złomowy" robot wielozadaniowy. Najważniejsze było, żeby był lekki. To właściwie tyle.

   

  Natomiast mats, w swoim poście trafiłeś chyba w sedno. Ja też zaczynam konceptowanie i daleka jeszcze przede mną droga.

   

  Dzięki Wam za komentarze, biorę do serca i będę starał się myśleć nad sensem i zasadnością moich dizajnów.

   

  Pozdr!

 5. Hej rymin,

   

  Dziękuję za wskazówki. Faktycznie, ze zróżnicowaniem materiałów mam na bakier. Co do photobashu to próbuję różnych technik z którymi nie jestem zaznajomiony. Mam nadzieję że z czasem pójdzie to w dobrym kierunku.

   

  Btw: Sorry za tak późną odpowiedź, wolałem odpisać przy okazji wrzucając przynajmniej jakieś szkice (w wypadku b&w pojazdu to też próba czegoś dla mnie nowego).

   

  Pozdr.

   

  ezlGauF.png

   

  qDa1IrR.png

   

  gjmcPSu.png

 6. Siema,

   

  Mam być może trochę dziwne pytanie.

  Chodzi mi o pracę jako junior concept artist w Warszawskich devach. Nie mam zbyt wielu znajomości w stolicy i ciężko mi zbadać na jakiej zasadzie zatrudnia się na to stanowisko pracowników. Z tego co się orientuję, to w dużych studio jest cała hierarchia: junior, senior, itp. itd. Moje folio to nic szczególnego, ale myślę że potencjał jest i warto zainwestować. Być może jednak moje wyobrażenia mijają się nieco z rzeczywistością - serio już nie wiem. Zastanawiam się na ile ogłoszenia na skillshocie i generalnie w necie mają się do rzeczywistej rekrutacji i późniejszego zatrudnienia. Jak dużą rolę odgrywają znajomości? Czy bez znajomości trzeba mieć 10 lat doświadczenia i kosmicznie dobre portfolio żeby dostać posadę jako junior, czy może jednak to mylne wrażenie i na juniora zatrudnia się niezbyt doświadczonych ludzi których można dokształcić i wyszkolić?

   

  Pozdr,

  Kuna

×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy