Jump to content

Jacek Kuna

Members
 • Posts

  85
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jacek Kuna's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

26

Reputation

 1. Cholera, piszesz juz któryś raz o zróżnicowaniu materiałów ale jakoś mi to nie wychodzi. Chyba czas na solidne podejście do materiałów (choćby na sześcianie). Dzięki za overpaint i choć sam kolor mi nie pasi, to założenie słuszne jak najbardziej:) Pozdr!
 2. Hej! Dzięki Wam za komentarze. Z bardzo podobnymi spotkałem się w innych miejscach w internetach, szczególnie właśnie ze strony modelarzy 3d, którzy stwierdzali że wszystko fajnie i w ogóle, ale jednak musieli by prosić o dodatkowe szkice wyjaśniające. Generalnie nie pracowało by im się do końca komfortowo z takim konceptem. Tak że super feedback, bardzo pomocny. Wrzucam dwie najnowsze rzeczy:
 3. Namęczyłem się ale to chyba najlepsze co dotąd zrobiłem.
 4. Hej Piotr, Wydaje mi się, że przydało by się nieco zróżnicowania koloru. Po prawej stronie obrazka pojawiają się jakieś brązy, jasne plamki, trochę bladej żółci a nie tylko zielenie jak w reszcie obrazka i to właśnie tam jest zdecydowanie najciekawiej. Co do kompo się nie wypowiem bo z tym kuleję, ale pewnie ktoś odpowiedni się zdecyduje. Generalnie widać że idziesz do przodu.
 5. Graft, mats, Dzięki za wyjaśnienie, teraz rozumiem o co chodziło. Generalnie pomysł był taki: lekki, technologicznie zaawansowany lecz nieco "złomowy" robot wielozadaniowy. Najważniejsze było, żeby był lekki. To właściwie tyle. Natomiast mats, w swoim poście trafiłeś chyba w sedno. Ja też zaczynam konceptowanie i daleka jeszcze przede mną droga. Dzięki Wam za komentarze, biorę do serca i będę starał się myśleć nad sensem i zasadnością moich dizajnów. Pozdr!
 6. Hej Graft, To szybkie szkice sylwetki robota do konceptu a nie ilustracja. Nie ma tu mowy o jakiejkolwiek historii. "Pociągnięty" dalej jest kilka postów wyżej. Raczej przyjazny z niego typ.
 7. Szybkie bazgranie główek na podstawie jednej starszej
 8. Hej rymin, Dziękuję za wskazówki. Faktycznie, ze zróżnicowaniem materiałów mam na bakier. Co do photobashu to próbuję różnych technik z którymi nie jestem zaznajomiony. Mam nadzieję że z czasem pójdzie to w dobrym kierunku. Btw: Sorry za tak późną odpowiedź, wolałem odpisać przy okazji wrzucając przynajmniej jakieś szkice (w wypadku b&w pojazdu to też próba czegoś dla mnie nowego). Pozdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy