Jump to content

TaRn69

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About TaRn69

 • Rank
  Member
 • Birthday 12/28/1992

City (optional)

 • Miasto
  Zabrze
 1. Ja z zasady nie powtarzam krok po kroku z videotutoriali, tylko oglądam cały tutorial raz, może dwa razy i próbuję robić samemu całość. Przed chwilą znalazłem książkę do 3ds max w niewygórowanej cenie. http://helion.pl/ksiazki/3ds-max-leksykon-wojciech-pazdur,3dmaxl.htm Co niej sądzicie? Opłaca się kupić na początek nauki ?
 2. Nie uwierzysz, ale skapnąłem się która książka jest do której wersji ;p Tylko, że biblii 2012 nie ma po polsku, a 2011 jest. Dlatego pytam czy jest duża różnica.
 3. A orientujecie się czy może jest biblia do 2012 po polsku? Czy nie ma większej różnicy między 2011/2010, a 2012 ?
 4. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi :) Dzięki. W sumie to w szkole przerabialiśmy Corela, w domu uczyłem się Photoshopa i Illustratora, więc jako takie pojęcie mam. Więc Ty polecasz tylko videotutoriale? Myślałem o zakupie jakichś książek.
 5. Witam. Jak pewnie zauważyliście po temacie, jestem nowym użytkownikiem 3ds max 2012. Na razie uczę się za pomocą video tutoriali, ale mam wrażenie, że to trochę mało. Chciałbym w przyszłości pracować z grafiką (2D/3D). Za niedługo kończę szkołę, więc nie mam zbyt wiele czasu no powtarzanie wszystkiego z video tutoriali. Uczę się w technikum informatycznym, ale mam nauczanie indywidualne, więc mam sporo wolnego czasu w domu. Co moglibyście poradzić mi w sprawie mojego rozwoju? W przyszłości chciałbym pracować przy tworzeniu gier. Czy mam uczyć się tylko z video tutoriali? Może jakieś książki lub kursy możecie mi polecić? I jeszcze jedno pytanie: czy bardzo dobra znajomość samego 3ds max wystarczy, aby zacząć pracę? Czy trzeba jeszcze opanować inne programy do tworzenia/obróbki 3D? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Bartosz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy