Jump to content

Wizualizacje

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Wizualizacje

 • Rank
  Member
 1. Sprzedam tanio wypozycjonowaną domenę pod witrynę firmy zajmującej się wizualizacjami 3D: http://allegro.pl/domena-wizualizacje-org-pl-wypozycjonowana-i2552704665.html PS. W opsie aukcji mowa również o innej domenie wraz z kompletną witryną - ona została już sprzedana, została tylko domena wizualizacje.org.pl
 2. Mozo - być może, ale w praktyce przy dziesiątkach materiałów jest to syzyfowa praca. Ale problem rozwiązany, to był błąd maxa. Wystarczy przy merdżowaniu nie zaznaczać "Apply to All Duplicates" bo Max tego nie wykona, trzeba klikać ręcznie na każdy zduplikowany materiał, który error pokaże. A więc klikamy kilka/wiele razy na "Use Scene Material" kiedy wyskoczy okienko "Duplicate Material Name". Błąd dotyczy 3ds max 9.
 3. Mój problem jest następujący. Jest materiał M1 I dwa obiekty O1 oraz O2. Oba pokrywa materiał M1, kiedy wczytam do Material Editor materiał z jednego z tych obiektów edycja zmienia materiał na obydwu obiektach, wiadomo. I teraz tak: Merguje z innej sceny obiekt O3 pokryty również materiałem M1. Nazwa maty taka sama, ta sama tekstura z tą samą ściężką. Wyskakuje mi alert o duplikacji nazwy, wybieram wykorzystanie materiału ze sceny. Efekt powinien być taki, że M1 pokrywa jednocześnie O1, O2 i O3 i nie ma znaczenia, z którego obiektu pobiorę do ME materiał, edycja będzie zmieniała wszystkie obiekty. Tak się jednak nie dzieje, obiekt zmerdżowany ma jakby własną kopię M1 :( Zupełnie jak przy wybraniu podczas alertu "Zmień nazwę zduplikowanego materiału". Z tym że nazwa jest ta sama! Co zrobić aby materiały o tej samej nazwie w scenie nie duplikowały sie? Od razu zaznaczam że nie chodzi o Bitmap/Photometric Path Editor bo tekstury mają tą samą ścieżkę, nazwy materiałów i tekstur też.
 4. Mam do sprzedania wypozycjonowaną witrynę firmy zajmującej się wizualizacjami architektonicznymi: www.wizualizacje.biz.pl Strona oparta jest na autorskim, dedykowanym systemie CMS, napisana jest w wysokim standardzie kodu XHTML 1 Strict i zoptymalizowana pod SEO. Silnie wypozycjonowana, od 4 lat zajmuje czołowe miejsca w Google na hasło "wizualizacje" oraz szereg innych. Aukcja od złotówki na Allegro: http://allegro.pl/witryna-firmy-wizualizacje-biz-pl-wypozycjonowana-i2498601582.html Do kompletu mam jeszcze samą domenę, również kilkuletnią, stabilnie wypozycjonowaną: http://allegro.pl/domena-wizualizacje-org-pl-wypozycjonowana-i2498602537.html Posiadanie obu zapewnia przypływ zleceń i przewagę nad konkurencyjnymi firmami usilnie starającymi się wypozycjonować w Google. Pytania proszę kierować przez formularz Allegro. UWAGA - jest to okazja bo aukcje mają ustawioną bardzo niską cenę minimalną!
 5. Mam do wynajęcia firmie zajmującą się wizualizacjami architektonicznymi domenę na portfolio firmy. Domena jest stabilnie wypozycjonowana od kilku lat i plasuje się mniej więcej w pierwszej piątce lub w połowie top10 Google na hasło "wizualizacje" oraz szereg innych. W tym momencie jest na miejscu TRZECIM w google.pl, na domenie zainstalowana jest zastępcza, prosta strona: http://www.wizualizacje.org.pl Pracuję teraz w innej branży więc rzecz nie jest mi potrzebna. Rzecz chce więc wynająć. Pod domeną zainstaluję państwa witrynę internetową, pod warunkiem że będzie zoptymalizowana pod SEO lub po prostu zmienię DNSy na Państwa witrynę. Cena wynajmu - 150zł miesięcznie a więc znacznie taniej niż usługa pozycjonowania, PS. Mogę również wynająć osobno, lub razem z tą inną domenę, które obecnie znajduje się w top3 na "wizualizacje". Wynajmuję ją teraz na takiej samej zasadzie pewnej firmie. A więc jeśli ktoś chce mieć od razu dwa portfolio firmy w top3-4 bez potrzeby pozycjonowania to zapraszam. Kontakt wyłącznie mailowy - [email protected] Sprzedaż domeny - mogę sprzedać jedną z dwóch domen, ale proszę w pytaniu o bezpośrednią propozycję. Domenę mogę wystawić na Allegro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy