Jump to content

Koordynator

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Koordynator's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Platige Image poszukuje artystow na stanowisko 3d Generalist / Shading & Lighting Artist do pracy przy dużym projekcie fabularnym. Wymagania: -Pasja i chęć zrobienia czegoś wyjątkowego w swojej karierze -Minimum 4 lata profesjonalnego doświadczenia w branży reklamowej lub filmowej -Dobra lub bardzo dobra znajomość programów Softimage lub Maya -Sumienność i precyzja w wykonywaniu zadań -Chęć do pracy w zespole CV i reel w formie linków, prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected] Termin zgłaszania aplikacji: 15 stycznia 2012r. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)". Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.
 2. Poszukujemy osoby na stanowisko Senior Liquid simulation Artist/TD. Oferujemy pracę w siedzibie firmy w Warszawie. Zakres obowiązków: praca pod nadzorem Leada FX, symulacje cieczy (preferowany Realflow), meszowanie, rendering Wymagane umiejętności: 1) Doświadczenie w pracy z Realflow / Houdini / Naiad (zarówno FLIP jak SPH) 2) Wiedza z zakresu symulacji cieczy różnej gęstości i w różnych skalach. 3) Co najmniej 2 letnie doświadczenie udokumentowane demoreelem. 4) Doświadczenie w innych dziedzinach symulacji (cloth, hair, softbody, RBD) 5) Znajomość technik programowania będzie dodatkowym atutem CV i reel w formie linków, prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected] Termin zgłaszania aplikacji: 31 grudnia 2012r. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)". Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.
 3. Poszukujemy osoby na stanowisko Senior FX Artist/TD Praca w siedzibie firmy w Warszawie. Zakres obowiązków: praca pod nadzorem Leada FX, tworzenie scen 3d z setupami efektów, tworzenie konkretnych assetów, rendering efektów. Wymagane umiejętności: 1) Doświadczenie w pracy z ThinkingParticles, FumeFX oraz Krakatoa. 2) Wiedza ogólna z zakresu Fx-ów i technik symulacji. 3) Co najmniej 2 letnie doświadczenie udokumentowane demoreelem. 4) Doświadczenie w innych dziedzinach symulacji (cloth, hair, softbody) 5) Znajomość programów Realflow/Houdini jako plus. 6) Znajomość technik programowania jako duży plus. CV i/lub reel w formie linków, prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected] . Termin zgłaszania aplikacji: 31.12.2012 Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)". Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
 4. Szukamy osoby na stanowisko TD/Tools Developer Praca w siedzibie firmy w Warszawie. Wymagania: -znajomość C++ API co najmniej jednego z programów: 3ds max, Softimage, Maya poparta doświadczeniem -umiejętność pisania skryptów do co najmniej jednego z programów: 3ds max, Softimage, Maya poparta doświadczeniem -dobra znajomość Pythona -dobra znajomość C++ Każde z poniższych będzie dużym plusem: -znajomość Houdiniego -znajomość Nuke'a -doświadczenie z biblioteka PyQT lub QT -znajomość Linuxa (CentOS) -doświadczenie w pisaniu shaderów -znajomość OpenGL lub DirectX -umiejętność rigowania postaci -doświadczenie w symulacji (cloth, particle, fluidy) CV i/lub reel w formie linków, prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected]. Termin zgłaszania aplikacji: 07.09.2012 Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)". Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
 5. Poszukujemy osoby na stanowisko Nuke Compositing Artist do kilkumiesięcznego projektu z możliwością stałej współpracy. Wymagania: - biegła znajomość programu Nuke - doświadczenie w składaniu ujęć full CG - dobre wyczucie koloru, kompozycji oraz staranność - dyspozycyjność od września b.r - praca w siedzibie firmy CV i reel w formie linków, prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected] Termin zgłaszania aplikacji: 30 czerwca 2012r. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)". Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.
 6. Poszukujemy osoby na stanowisko Senior Lighting/Shading Artist. Wymagane minimum 4-letnie doświadczenie w produkcji oraz znajomość 3DSMax i VRay. Mile widziana znajomość SoftImage i Houdini. CV i reel w formie linków, prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected] Termin zgłaszania aplikacji: 21 maja 2012r. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)". Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy