Jump to content

Gan

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Gan's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem gier komputerowych oraz innowacyjnych rozwiązań internetowych, poszukuje osoby na stanowisko grafika 2D. Oczekujemy: wysoko rozwiniętych zdolności plastycznych i świetnego warsztatu artystycznego potwierdzonych w portfolio, umiejętności tworzenia grafik, zarówno koncepcyjnych jak i finalnych ilustracji, umiejętność posługiwania się kolorem, światłocieniem, głębią obrazu, umiejętność tworzenia prac zarówno realistycznych jak i stylizowanych, bardzo dobrej znajomości programu Photoshop, umiejętności dostosowania się do wytycznych, kreatywnego podejścia do wykonywanej pracy, pasji do gier komputerowych. Obowiązki pracownika: tworzenie szkiców i storyboardów, tworzenie grafik koncepcyjnych i ilustracji finalnych (scenerii, postaci, przedmiotów, elementów otoczenia itp.), bezpośredni udział w procesie projektowania wizualnego aspektu naszych gier. Oferujemy: wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków, pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem w centrum Krakowa. Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z przykładami prac (lub linkami do galerii w Internecie) na adres [email protected]. W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych: “Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”
 2. Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem gier komputerowych oraz innowacyjnych rozwiązań internetowych, podejmie współpracę z animatorami (zarówno osobami prywatnymi jak i firmami). Współpraca będzie obejmowała wykonanie serii animacji dla naszych projektów (praca może mieć charakter zdalny). Oczekujemy: wysoko rozwiniętych zdolności plastycznych i świetnego warsztatu artystycznego potwierdzonych w portfolio, umiejętności dostosowania się do wytycznych, kreatywnego podejścia do wykonywanej pracy, umiejętności animacji postaci ludzkich i zwierzęcych Osoby zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z przykładami prac (lub linkami do galerii w Internecie) lub propozycje współpracy na adres [email protected]. W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”
 3. Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem gier komputerowych oraz innowacyjnych rozwiązań internetowych, poszukuje osoby na stanowisko grafika 3D. Oczekujemy: wysoko rozwiniętych zdolności plastycznych i świetnego warsztatu artystycznego potwierdzonych w portfolio, bardzo dobrej znajomości programu Autodesk 3ds Max, umiejętności dostosowania się do wytycznych, kreatywnego podejścia do wykonywanej pracy, pasji do gier komputerowych. Obowiązki pracownika: tworzenie modeli 3D (scenerii, postaci, przedmiotów, elementów otoczenia itp.), teksturowanie modeli 3D, bezpośredni udział w procesie projektowania wizualnego aspektu naszych gier, znajomości technik i programów do animacji mile widziane. Oferujemy: wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków, pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem w centrum Krakowa. Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z przykładami prac (lub linkami do galerii w Internecie) na adres [email protected]. W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych: “Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”
 4. Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem gier komputerowych oraz innowacyjnych rozwiązań internetowych, poszukuje osoby na stanowisko grafika 2D. Oczekujemy: wysoko rozwiniętych zdolności plastycznych i świetnego warsztatu artystycznego potwierdzonych w portfolio, umiejętności tworzenia grafik, zarówno koncepcyjnych jak i finalnych ilustracji, umiejętność posługiwania się kolorem, światłocieniem, głębią obrazu, umiejętność tworzenia prac zarówno realistycznych jak i stylizowanych, bardzo dobrej znajomości programu Photoshop, umiejętności dostosowania się do wytycznych, kreatywnego podejścia do wykonywanej pracy, pasji do gier komputerowych. Obowiązki pracownika: tworzenie szkiców i storyboardów, tworzenie grafik koncepcyjnych i ilustracji finalnych (scenerii, postaci, przedmiotów, elementów otoczenia itp.), bezpośredni udział w procesie projektowania wizualnego aspektu naszych gier. Oferujemy: wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków, pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem w centrum Krakowa. Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z przykładami prac (lub linkami do galerii w Internecie) na adres [email protected]. W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych: “Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”
 5. Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem gier komputerowych oraz innowacyjnych rozwiązań internetowych, poszukuje osoby na stanowisko programisty ze znajomością języka C++. Oczekujemy: dobrej znajomości języka C++, znajomość środowiska visual studio/visual express, łatwości w przyswajaniu nowych technologii i ich adaptacji w projekcie, umiejętność rozumienia kodu i korzystania z istniejących rozwiązań, podstawowej wiedzy dotyczącej tworzenia gier, kreatywności, dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole. Obowiązki pracownika: tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego - zarówno własnego jak i w oparciu o gotowy silnik gry, analizowanie i poprawianie błędów w kodzie gry, bezpośredni udział w procesie projektowania naszych gier. Oferujemy: wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków, pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem w centrum Krakowa. Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres [email protected]. W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych: “Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”
 6. Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem gier komputerowych oraz innowacyjnych rozwiązań internetowych, poszukuje osoby na stanowisko grafika. Oczekujemy: wysoko rozwiniętych zdolności plastycznych i świetnego warsztatu artystycznego potwierdzonych w portfolio, umiejętności tworzenia grafik, zarówno koncepcyjnych jak i finalnych ilustracji, umiejętność posługiwania się kolorem, światłocieniem, głębią obrazu, umiejętność tworzenia prac zarówno realistycznych jak i stylizowanych, bardzo dobrej znajomości programu Photoshop, umiejętności dostosowania się do wytycznych, kreatywnego podejścia do wykonywanej pracy, pasji do gier komputerowych. Obowiązki pracownika: tworzenie szkiców i storyboardów, tworzenie grafik koncepcyjnych i ilustracji finalnych (scenerii, postaci, przedmiotów, elementów otoczenia itp.), bezpośredni udział w procesie projektowania wizualnego aspektu naszych gier. Oferujemy: wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków, pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem w centrum Krakowa. Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z przykładami prac (lub linkami do galerii w Internecie) na adres [email protected]. W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych: “Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy