Jump to content

RJab

Members
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

About RJab

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mam jeszcze takie ilustracje nad którymi też pracuje szkic który znalazłem na dysku prace olejne tu mała ingerencja ps i nieskonczone dwie grafiki na podstawie szkiców z pociągu. W planach zrobienie więcej takich grafik
 2. Oj dawno mnie tu nie było. Nowy rok nowy post. Michalo nie wiem czy szybkość się zmieniła. Z całą pewnością im więcej się rysuje tym sprawniej to idzie. Nawet przerysowanie rysunków uczy. Są gotowe rozwiązania które można podpatrywać. Co do ilustracji dzięki wielkie za komentarze. Takashmen pewnie masz racje niemniej postanowiłem pozostać przy pierwotnej pozie. Robię to po godzinach z przerwami więc idzie ślimaczym tempem. oto obecne rezultaty. Teraz znowu nie będę miał czasu na kończenie ale wróce do tego jak skończą się zaliczenia na uczelni.
 3. Ciąg dalszy ilustacji nad którą zacząłem pracowac, Na razie lineart. Wszelkie uwagi mile widziane.
 4. Prace olejne akryl węgiel
 5. Hej. Dawno mnie tu nie było. Michalo myślę że na pewno zwiększa się sprawność w rysowaniu kiedy codziennie sie rysuje. Jednak ciężko mi stwierdzić jednoznacznie czy po 40 dniach coś sie zmieniło. Zawsze jak gdzies jade mam z soba szkicownik. Mysle ze wrzuce pewnego dnia szkice na dysk i dam linka tak bedzie wygodniej. tymczasem dwa obrazy wykonane na zaliczenie przedmiotu technologia malarstwa sztalugowego. pejzaż 17 wieczny na podstawie reprodukcji i martwa malowana z obserwacji malowana w stylu 17 wieczbych martwych natur. Ile waszym zdaniem można by brac za takie obrazy? mozna by dopisac ze wykonane zgodnie z 17 wieczna technologią, wykonane przez studenta konserwacji malarstwa. Zamieszczam też ilustracje nad która zaczalem pracowac. Wszelkie uwagi jak zawsze mile widziane.
 6. Jeszcze takie rysunki, większość przerysowana z rysunków kim jung gi. Rysowałem codziennie jeden po pracy, tak by wyrobic sobie systematyczność. wytrzymałem 40 dni.
 7. Rysunki z czwartkowego alterpose. 30 sek i dłuższe
 8. Tak to prawdziwa plaga z tymi telefonami😀 ale przynajmniej ludzie się nie ruszają 😊 W sumie ostatnio rzadko robię coś walorowo. to może na początek takie dwa rysunki pierwszy to Fechin a studium postaci na podstawie broszurki z rosyjskiej szkoły realizmu im. Repina. Jutro jest rysowanie z alterpose https://www.facebook.com/alterPOSE.studio/ Kto może niech wpada. Kilka rysunków z alterpose. 30 sekund i dłuższe pozy około 10 min studium postaci z modela i kilka aktów z fot
 9. Hej, dzięki wielkie Rozpu za komentarz i namiar na książkę! : ) Ostatnio rozmawialem z koleżanką o tym forum i postanowiłem znowu coś wrzucać. Mam sentyment do tego forum. No dobra to na początek gryzmoły głównie z pociągu.
 10. Polka dot dzięki:) dwie wersje syreny sport Alterpose 5-10 min na poze
 11. Komentarze mile widziane. T34-85 Tiger 1
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy