Jump to content

RJab

Members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

About RJab

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciąg dalszy ilustacji nad którą zacząłem pracowac, Na razie lineart. Wszelkie uwagi mile widziane.
 2. Prace olejne akryl węgiel
 3. Hej. Dawno mnie tu nie było. Michalo myślę że na pewno zwiększa się sprawność w rysowaniu kiedy codziennie sie rysuje. Jednak ciężko mi stwierdzić jednoznacznie czy po 40 dniach coś sie zmieniło. Zawsze jak gdzies jade mam z soba szkicownik. Mysle ze wrzuce pewnego dnia szkice na dysk i dam linka tak bedzie wygodniej. tymczasem dwa obrazy wykonane na zaliczenie przedmiotu technologia malarstwa sztalugowego. pejzaż 17 wieczny na podstawie reprodukcji i martwa malowana z obserwacji malowana w stylu 17 wieczbych martwych natur. Ile waszym zdaniem można by brac za takie obrazy? mozna by dopisac ze wykonane zgodnie z 17 wieczna technologią, wykonane przez studenta konserwacji malarstwa. Zamieszczam też ilustracje nad która zaczalem pracowac. Wszelkie uwagi jak zawsze mile widziane.
 4. Jeszcze takie rysunki, większość przerysowana z rysunków kim jung gi. Rysowałem codziennie jeden po pracy, tak by wyrobic sobie systematyczność. wytrzymałem 40 dni.
 5. Rysunki z czwartkowego alterpose. 30 sek i dłuższe
 6. Tak to prawdziwa plaga z tymi telefonami😀 ale przynajmniej ludzie się nie ruszają 😊 W sumie ostatnio rzadko robię coś walorowo. to może na początek takie dwa rysunki pierwszy to Fechin a studium postaci na podstawie broszurki z rosyjskiej szkoły realizmu im. Repina. Jutro jest rysowanie z alterpose https://www.facebook.com/alterPOSE.studio/ Kto może niech wpada. Kilka rysunków z alterpose. 30 sekund i dłuższe pozy około 10 min studium postaci z modela i kilka aktów z fot
 7. Hej, dzięki wielkie Rozpu za komentarz i namiar na książkę! : ) Ostatnio rozmawialem z koleżanką o tym forum i postanowiłem znowu coś wrzucać. Mam sentyment do tego forum. No dobra to na początek gryzmoły głównie z pociągu.
 8. Polka dot dzięki:) dwie wersje syreny sport Alterpose 5-10 min na poze
 9. Komentarze mile widziane. T34-85 Tiger 1
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy