Jump to content

RJab

Members
 • Posts

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RJab last won the day on December 3 2023

RJab had the most liked content!

City (optional)

 • Miasto
  warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

RJab's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

82

Reputation

 1. Dzięki kengi za podjęcie próby. AI zrobiło dość dużą nadinterpretacje 😄 Kolorystykę do zdjęcia opracuje na podstawie reprodukcji. Mogę dosłownie pozabierać kolory z różnych obrazów Siemiradzkiego. Myślę michalo, że mogę. Nikt nie mówił, że mi nie wolno. Poza tym obraz będę malował na uczelni, więc wiele osób będzie miało wgląd w trakcie realizacji projektu. Myślę że to jest tak naprawdę również korzyść dla samej uczelni. Ale może dopytam się dla pewności.
 2. Przetrwała tylko czarno biała fotografia i grafiki. Próbowałem zagonić do roboty AI jeśli chodzi o pokolorowanie zdjęcia. Może ktoś się orientuje jakich narzędzi najlepiej użyć w tym celu? Myślę, że najlepiej by było gdyby kolorowanie fotografii opierało się przede wszystkim na kolorach z obrazów Siemiradzkiego.
 3. I mój temat na dyplom. Rekonstrukcja obrazu Henryka Siemiradzkiego sprzedaż amuletów. Format 2,12 m X 1,60 m. Przez dłuższy czas będę się tym zajmował. W tym semestrze namaluję małe fragmenty i szkice kolorystyczne.
 4. Moja alternatywa dla nazistki. Pomysł który już się tu przewija od jakiegoś czasu. Pomysł na kostium Vampirelli. Nieskończona kopia damy z lornetką Bilińskiej, którą maluje w Muzeum.
 5. Dzięki 🙂 Do nazistki zamierzam wrócić i skończyć by mieć jakiś koncept postaci, więc ciesze się że się podoba. Niestety wygląda na to, że koledzy mają racje i lepiej nie wrzucać swastyk. Jeden kolega zmieniał kolor świeczek w konceptach bo w gre grali w Japonii i kolor świeczek był kontrowersyjny 😉 a co dopiero swastyki 😄 ale mam pomysł alternatywny.
 6. Dzięki 🙂 Ciekawe, że wspomniałeś o Bilińskiej. W tym roku kopiuje jeden z jej obrazów, dame z rolnetką.
 7. Zacząłem jakiś czas temu taką prace. Trzeci smok będzie szybował nad armią i rzucał na nia swój cień.
 8. No to nieźle skoro ta praca wywołała u ciebie wylew 😉 Może nie powinienem jej pokazywać skoro ludzie dostają wylewu od samego patrzenia na nią.
 9. Rysunwk 5m x 1m, jeszce troche nad nim popracuje pewnie
 10. Praca pozłotnicza wykonana metodami współczesnymi na podstawie ilustracji Iwana Bilibina. Portret namalowany farbami olejnymi
 11. Dawno mnie tu niebyło. Dziękuję za komentarze 🙂 Ruszyłem trochę ilustrację która przewija się w tym wątku. Po godzinach zamierzam ją skończyć. Kopia namalowana w Muzeum Narodowym obrazu "Niedobrana para" Simona Vouet. Nie zdążyłem w pełni jej skończyć. Może uda sie dokończyć ze zdjęć.
 12. Michalo, dzieki 🙂 By zwiększyć różnorodność, praca pozłotnicza. Złoto, srebro, szlagmetal, proszki, lakiery tempery i tusz. widoczek renesansowy, namalowany zgodnie z uwczesną technologią. tempera Kopia gotycka wykonana w muzeum narodowym w warszawie olejne prace i namalowana ostatnio autoportret zaczęty olejnymi na wydziale a obecnie kończony w ps
 13. Dzięki 🙂 jeszcze będę pewnie nad tym trochę rysował. Wymiary około 1 m X 4m tego rysunku. Alterpose z dziś. Pozy około 7 min około 20 min Z pociągu
 14. Ej ale na artstation są swastyki w grafikach do gry wolfenstein. Nie dostali bana, szybkie szkice z alterpose kredka szkic pracowni alterpose. alterpose z czwartku
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy