Jump to content

Studio Produkcyjne ORKA

Members
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

Studio Produkcyjne ORKA's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. ORKA poszukuje osób do pracy na stanowisku Animator 3D. Praca w siedzibie firmy (Warszawa) lub praca zdalna. Wymagania: Niezbędna umiejętność pracy w zespole i komunikatywność. Biegłość i doświadczenie w animacji postaci w Maya. Reel i CV prosimy przesyłać na adres [email protected] dołączając informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
 2. ORKA poszukuje osób do pracy przy nowym, dużym projekcie filmowym na stanowisku Senior 3D Generalist. Praca w siedzibie firmy (Warszawa). Wymagania: Niezbędna umiejętność pracy w zespole i komunikatywność. Doświadczenie w prowadzeniu zespołów grafików 3D, optymalizowaniu pracy i rozwiązywaniu problemów. Wieloletnie doświadczenie w pracy w 3ds Max i VRay. Doświadczenie w modelowaniu i teksturowaniu budynków, mile widziana znajomość Substance Designer, dobre umiejętności związane z modelowaniem i teksturowaniem hard surface na fotorealistycznym poziomie. Bardzo dobra umiejętność oświetlania i renderingu w VRay. Reel i CV prosimy przesyłać na adres [email protected] dołączając informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
 3. ORKA poszukuje osób do pracy przy nowym, dużym projekcie filmowym na stanowisku 3D Generalist. Praca w siedzibie firmy (Warszawa). Wymagania: Niezbędna umiejętność pracy w zespole i komunikatywność. Doświadczenie w pracy w 3ds Max i VRay. Doświadczenie w modelowaniu i teksturowaniu budynków, mile widziana znajomość Substance Designer, dobre umiejętności związane z modelowaniem i teksturowaniem hard surface na fotorealistycznym poziomie. Umiejętność oświetlania i renderingu w VRay. Reel i CV prosimy przesyłać na adres [email protected] dołączając informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
 4. ORKA poszukuje kandydatów do pracy przy nowym, dużym projekcie fabularnym na stanowisku FX Artist. Praca w siedzibie firmy (Warszawa). Wymagania: Niezbędna umiejętność pracy w zespole i doskonała komunikatywność. Niezbędne doświadczenie w przygotowywaniu realistycznych symulacji na potrzeby filmów fabularnych. Bardzo dobra znajomość oprogramowania symulacji wybuchów, ognia, cząsteczek itp. Najchętniej: Houdini, 3ds Max, Phoenix FD, FumeFX, Thinking Particles, ale chętnie rozważymy kandydatury osób posiadających odpowiednie umiejętności, ale posługujące się innym oprogramowaniem. Przydatna i mile widziana znajomość VRay i Nuke. Prosimy o przesyłanie portfolio i CV na adres [email protected] wraz z informacją o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
 5. ORKA poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku CG Supervisor. Praca w siedzibie firmy (Warszawa). Wymagania: Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów, zespołów animacyjnych i efektowych do filmów fabularnych i reklam. Niezbędna doskonała komunikatywność, zdolności organizacyjne i interpersonalne. Obowiązki: Prowadzenie projektów i kierowanie zespołem grafików, bezpośrednia komunikacja z producentami, agencjami reklamowymi, reżyserami,przygotowywanie wycen, harmonogramów pracy. Prosimy o przesyłanie portfolio i CV na adres [email protected] wraz z informacją o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
 6. ORKA poszukuje doświadczonego Senior 2D Artist do nowego, dużego projektu fabularnego. Praca w siedzibie firmy (Warszawa) Wymagania: Niezbędne wieloletnie doświadczenie w konceptowaniu i przygotowywaniu realistycznych matte paintingów do filmów fabularnych oraz organizacji pracy zespołu grafików 2D, komunikacji z zespołem 3D i Compositing. Prosimy o przesyłanie portfolio i CV na adres [email protected] wraz z informacją o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
 7. ORKA poszukuje doświadczonych Matte Painterów do nowego, dużego projektu fabularnego. Praca w siedzibie firmy (Warszawa) Wymagania: Niezbędne doświadczenie w przygotowywaniu realistycznych matte paintingów do filmów fabularnych. Prosimy o przesyłanie portfolio i CV na adres [email protected] wraz z informacją o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
 8. ORKA poszukuje osób do pracy przy nowym, dużym projekcie filmowym na stanowisku Senior Compositing Artist Praca w siedzibie firmy (Warszawa). Wymagania: Niezbędna umiejętność pracy w zespole i komunikatywność. Doskonała znajomość zagadnień compositingu w Nuke. Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Doświadczenie i umiejętności w organizacji pracy zespołu compositingowego oraz nadzorowania planu zdjęciowego. Reel i CV prosimy przesyłać na adres [email protected] dołączając informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
 9. ORKA poszukuje osób do pracy przy nowym, dużym projekcie filmowym na stanowisku Compositing Artist Praca w siedzibie firmy (Warszawa). Wymagania: Niezbędna umiejętność pracy w zespole i komunikatywność. Dobra znajomość zagadnień compositingu w Nuke. Mile widziane umiejętności z zakresu trakingu 2D i 3D. Reel i CV prosimy przesyłać na adres [email protected] dołączając informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
 10. ORKA poszukuje osób do pracy na stanowisku Animator 3D. Praca w siedzibie firmy (Warszawa) lub praca zdalna. Wymagania: Niezbędna umiejętność pracy w zespole i komunikatywność. Dobra znajomość zagadnień animacji postaci w Maya. Mile widziane umiejętności z zakresu rigowania i skinowania. Reel i CV prosimy przesyłać na adres [email protected] dołączając informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
 11. Orka poszukuje osób do pracy na stanowisku 3D Generalist Praca w siedzibie firmy (Warszawa) lub praca zdalna. Wymagania: Niezbędna umiejętność pracy w zespole i komunikatywność. Bardzo dobra znajomość 3ds Max i VRay. Dodatkowymi atutami będzie znajomość Maya, pluginów do Maxa (Phoenix, TP, FumeFX, Ornatrix), pakietu Substance, Zbrush oraz compositingu (Nuke, Fusion). Reel i CV prosimy przesyłać na adres [email protected] dołączając informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
 12. Orka poszukuje osób do pracy na stanowisku Animator 3D Praca w siedzibie firmy (Warszawa) lub praca zdalna. Wymagania: Niezbędna umiejętność pracy w zespole i komunikatywność. Dobra znajomość zagadnień animacji postaci w Maya. Mile widziane umiejętności z zakresu rigowania i skinowania. Reel i CV prosimy przesyłać na adres [email protected] dołączając informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
 13. Orka poszukuje osób do pracy na stanowisku Compositing Artist Praca w siedzibie firmy (Warszawa) lub praca zdalna. Wymagania: Niezbędna umiejętność pracy w zespole i komunikatywność. Dobra znajomość zagadnień compositingu w Nuke, ewentualnie w Fusion. Mile widziane umiejętności z zakresu trakingu 2D i 3D, rotoskopii i kluczowania, compositingu passów z renderów 3D. Reel i CV prosimy przesyłać na adres [email protected] dołączając informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
 14. Orka poszukuje osób do pracy na stanowisku 3D Generalist Praca w siedzibie firmy (Warszawa) lub praca zdalna. Wymagania: Niezbędna umiejętność pracy w zespole i komunikatywność. Bardzo dobra znajomość 3ds Max i VRay. Dodatkowymi atutami będzie znajomość Maya, pluginów do Maxa (Phoenix, TP, FumeFX, Ornatrix), pakietu Substance, Zbrush oraz compositingu (Nuke, Fusion). Reel i CV prosimy przesyłać na adres [email protected] dołączając informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
 15. Orka poszukuje osób do pracy na stanowisku Animator 3D Praca w siedzibie firmy (Warszawa) lub praca zdalna. Wymagania: Niezbędna umiejętność pracy w zespole i komunikatywność. Dobra znajomość zagadnień animacji postaci w Maya. Mile widziane umiejętności z zakresu rigowania i skinowania. Reel i CV prosimy przesyłać na adres [email protected] dołączając informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy