Jump to content

heliss

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About heliss

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hepawel Napęd DVD to nie jest duży wydatek, a jednak czasem się przydaje :) Z tym dyskiem chyba masz rację. Zastanowię się czy aż tyle używam w bieżących projektach wujek_kane dzięki za utwierdzenie w temacie procesora! :)
 2. Cześć, przymierzam się do zakupu komputera za mniej więcej 7000zł. Będzie służył głównie do renderingu CPU. Wybrałem takie komponenty https://www.morele.net/inventory/info/b0c1991e/ Coś byście zmienili, czy daje radę?
 3. Jakieś rady, co mogę poprawić dobierając kadry?
 4. dzięki za miłe słowa :) Ludzie celowo w 10% przezroczyści, żeby sie bardziej wtopili w tło, ale może masz rację, że rzucają się w oczy Co do materiałów to obiekt jest projektowany na dzielnicy mieszkaniowej, w dodatku w biedniejszej części miasta, więc nie wypadało za bardzo szaleć z elewacjami :)
 5. Witam, chciałbym wam pokazać moją pracę inżynierską. Zieleń w 100% PS, bo pracuję na laptopie i max by nie uciągnął drzewek :( Co sądzicie o wizkach?
 6. Witam, chciałbym się z wami podzielić jednym z moich pierwszych renderów. Scenę modelowałem na podstawie tutoriala, a renderowałem zgodnie ze swoją wcześniejszą wiedzą i wydaje mi się, że efekt wyszedł lepszy niż na tutorialu, ale wciąż nie jest idealnie. Z tego co wiem, żeby poprawić, to zmniejszyć odbicia na meblach i schodach. Mam problem z oświetleniem sceny. użyłem dome light (z hdri) i vray sun. Mimo, że okno jest na granicy prześwietlenia i nie widać murku na tarasie, to wewnątrz i tak jest za ciemno. Oprócz tego na ścianach występują szumy, szczególnie widać to na belkach na górze. tutaj mój render: tutaj ustawienia: tutaj render z tutoriala:
 7. Własnie dlatego dodałem screena. Gdy klikam na tą szachownicę, to plane robi się na zmianę bardziej szary/mniej szary. na screenie widać, że bitmapa jest czerwono-zielona, czyli szachownica z żarówką jest aktywna
 8. dopiero zaczynam swoją przygodę z grafiką 3d, oglądałem na YT tutorial, robię wszystko tak jak tam, ale nie pojawiają mi się tekstury, dodaje screena z moimi ustawieniami. Plane po prawej jest bez tekstury, po lewej z teksturą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy