Jump to content

Rysiu11

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Rysiu11

 • Rank
  Member
 1. Rysiu11

  Worki

  Witam. Stworzyłem model worka takiego jakie są do robienia tamy gdy są podtopienia i chciałem zrobić taki wał przy pomocy symulacji ciała miękkiego aby worki same się jakoś ustawiły. Niestety nie znam się na tych suwaczkach i uzyskuje beton albo prześcieradło a chciałbym coś chociaż podobnego do tego worka z piaskiem. Proszę o rady co do tych suwaczków albo alternatywne rozwiązanie problemu. Z góry dziękuje.
 2. Rysiu11

  Pytania.

  Witam. Mam kilka pytań dotyczących Cinemy 4D. 1. W jaki sposób wyrenderować obraz z widoczną siatką. ( http://i1067.photobucket.com/albums/u440/GrafikPL/3D%20Max%20renders/render_003_zps479843ef.jpg ) 2. Jak zaokrąglić wybraną ścianę / część obiektu 3. Jak stworzyć rysy, pęknięcia, zadrapania na obiekcie Z góry dziękuje za pomoc.
 3. Witam. Zrobiłem prostą animacje tornada i kiedy chcę wyrenderować ją to animacji nie widać ale tło tak, tak jak by jej wgl. nie było ale klatki i tak renderuje. Z góry dziękuje. http://www.sendspace.pl/file/0ca51f5f0250aed0fccafd6
 4. Rysiu11

  Pytania

  Wielkie dzięki!
 5. Rysiu11

  Pytania

  Dziękuje. I mam jeszcze jedno pytanie kiedy mam więcej niż 2 projekty w programie to gdzie mogę zobaczyć jakie.
 6. Rysiu11

  Pytania

  Witam. Od niedawna bawię się w C4D i zabawa jest przednia ale odnalezienie się w tym jest jak szukanie igły w wiadrze bigosu głową, po prostu jest się trudno o wszystko połapać nawet pomimo tutoriali. Mam kilka pytań do bardziej doświadczonych użytkowników tego programu, za wszelką pomoc serdecznie dziękuje. 1. Chce zrobić prostą bilę poprzez stworzenie sfery i nałożenie na nią tekstury [ATTACH=CONFIG]92299[/ATTACH] ale po wgraniu całe białe kółko i to co w nim są jak kleks albo jakieś takie rozlazłe albo wgl. nie takie jak powinno być. Sugerowałem się różnymi poradnikami wideo i w niech to było jak należy. 2. Po włączeniu edycji na obiekcie(pod klawiszem C) nie wiem jak to wyłączyć. 3. Jakieś kompendium wiedzy o C4D (pluginy, poradniki itd.) Z góry jeszcze raz dziękuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy