Jump to content

ZbychFilms

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About ZbychFilms

 • Rank
  Member
 1. Kolejny odcinek mojego videobloga, tym razem poruszę kwestię pieniędzy i zarabiania na wideofilmowaniu. Zapraszam.
 2. Witam, po dłuższej przerwie spowodowanej mnogością zleceń, przedstawiam państwu kolejny odcinek mojego videobloga, w którym zajmiemy się tworzeniem loga naszej firmy. Pozdrawiam Zbyszek.
 3. Witam. Pragnę przedstawić państwu drugi odcinek mojego videbloga, w którym pokazuję i opisuję sprzęt niezbędny w pracy kamerzysty.
 4. Cieszę się, że podoba się panu moja strona. Webdesignem nie będę się zajmował bo uważam, że powinno sie robić to co się umie najlepiej, w moim przypadku jest to wideofilmowanie. Aczkolwiek w jednym z odcinków zaprezentuje jak stworzyć własne logo. Pozdrawiam Zbyszek.
 5. Szanowny Panie Ajgor, pana post również przeczytałem, na pewno wezmę go pod uwagę przy kręceniu następnych odcinków mojego videobloga.
 6. Dziękuję bardzo za miłe przyjęcie mojego videobloga, już w poniedziałek drugi odcinek, w którym opowiem wam o sprzęcie jakiego powinniście używać na profesjonalnych planach wideofilmowych. Pozdrawiam Zbyszek.
 7. Witam wszystkich początkujących filmowców. Nazywam się Zbyszek, od 15 lat prowadzę firmę Zbych-Films Wideofilmowanie. Po wielu latach nauki i ciężkiej pracy nastał w końcu dzień w którym stwierdziłem, że czas podzielić sie zdobytą wiedzą. Chciałbym przybliżyć wszystkim moją pasję, której oddałem moje serce. Mam nadzieję, że dzięki mojemu videoblogowi wielu z was odda sie tej pięknej pracy i tak jak ja, nie będzie widział świata poza nią.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy