Jump to content

Miramei

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Miramei

 • Rank
  Member
 1. Casa Regal / www.casaregal.pl Jesteśmy specjalistami w oświetlaniu domów, mieszkań, rezydencji, restauracji oraz eleganckich sklepów. Prowadzimy salon wystawowy naprzeciwko Ikea w Krakowie i szeroko zakrojoną sprzedaż ogólnopolską. W chwili obecnej planujemy poszerzenie działalności o współpracę z biurami architektonicznymi, w związku z czym poszukujemy do współpracy: Grafika 3d / modelarza Zlecenie obejmuje: modelowanie lamp CasaRegal z zachowaniem wymiarów i proporcji przygotowanie modeli wg wytycznych współpracujących z nami architektów Wymagania: Dobra znajomość 3ds max, Dokładność, sumienność i terminowość Oczekujemy modeli w dwóch wersjach, low poly i high poly, w formatach .3ds, .dwg. .obj. Lampy można podejrzeć na stronie www.casaregal.pl. Preferowana osoba z Krakowa, która w razie potrzeby podjedzie do naszego salonu i sama zwymiaruje lampy bądź wykona zdjęcia referencyjne. Oferujemy: zlecenie na 40-50 modeli lamp możliwość podjęcia stałej współpracy Forma zatrudnienia: umowa o dzieło Portfolio prosimy przesyłać adres: [email protected] w temacie wiadomości proszę wpisać: Grafik 3d / modelarz Wykonawcę wybierzemy na podstawie portfolio i 1 próbnego modelu naszej lampy: http://casaregal.pl/sklep/lampy/kinkiet-elegance-13048/ (model płatny w przypadku podjęcia współpracy). Kontakt: Casa Regal Marta Witek ul. J. Conrada 51a 31-357 Kraków Osoba do kontaktu: Mirosława Hordziejewicz tel. 698 645 862
 2. Dzięki za uwagi - szczególnie pod kątem oświetlenia :) Założyłam sobie kilka źródeł światła (okno i lampę) i sama nie byłam pewna, jak wyjdzie. Wezmę się za to raz jeszcze, a może przy okazji przerenderuję scenę w Corona (jeszcze jej nie próbowałam i kusi mnie :) Pozdrawiam!
 3. Witam :) Chciałabym przedstawić swój świeżo upieczony projekt – Dragonette. Zainspirowany fantastyczną kolekcją „smoczej” porcelany, którą ostatnio oglądałam oraz moją własną fascynacja Orientem. Render – 3ds max + Vray, kilka szlifów w Photoshopie. Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana... Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy