Jump to content

strzelec

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About strzelec

 • Rank
  Member
 1. Cześć / Witam, Czy wiecie może w jaki najprostszy sposób podjąć się poniżeszego zadania?? Animacja ma dot. wymodelowanego już przeze mnie osiedla mieszkaniowego. Ogromna prośba o pomoc jak to ugryźć. Z góry piszę, że nie znam się na programowaniu w ActionScripcie - może są jakieś proste pluginy żeby to szybko i sprawnie zrobić?? (trafiłem na sketchfab.com - ale tam nie ma możliwości żeby cały 'system' zapisać na dysku...) Interaktywny system internetowy prezentujący wizualizację budynku wraz z infrastrukturą zewnętrzną ipełnym zagospodarowaniem terenu (sitplanem) w postaci animacji flash o rozdzielczości 960x540, 24 ftps(klatki na sekundę). Domyślnie animacja ma pokazywać zapętlony przelot dookoła budynku trwającypomiędzy 18 a 28 sekund oraz mieć możliwość zatrzymania animacji i ręcznego sterowania obrotem w lewo i prawo. System musi posiadać przyciski do sterowania animacją (start, pauza, ręczny obrt w prawo iręczny obrt w lewo).
 2. Cześć / Witam, Czy wiecie może w jaki najprostszy sposób podjąć się poniżeszego zadania?? Animacja ma dot. wymodelowanego już przeze mnie osiedla mieszkaniowego. Ogromna prośba o pomoc jak to ugryźć. Z góry piszę, że nie znam się na programowaniu w ActionScripcie - może są jakieś proste pluginy żeby to szybko i sprawnie zrobić?? (przypadkiem trafiłem na sketchfab.com - ale tam nie ma możliwości żeby cały 'system' zapisać na dysku...) Interaktywny system internetowy prezentujący wizualizację budynku wraz z infrastrukturą zewnętrzną ipełnym zagospodarowaniem terenu (sitplanem) w postaci animacji flash o rozdzielczości 960x540, 24 ftps(klatki na sekundę). Domyślnie animacja ma pokazywać zapętlony przelot dookoła budynku trwającypomiędzy 18 a 28 sekund oraz mieć możliwość zatrzymania animacji i ręcznego sterowania obrotem w lewo i prawo. System musi posiadać przyciski do sterowania animacją (start, pauza, ręczny obrt w prawo iręczny obrt w lewo).
 3. 'Boris' wydaje mi się, że jest to chyba bardzo prawdopodobne. Sprawdzę po pracy czy faktycznie... 'skalpel3d' posprawdzam ustawienia materiałów i kamery. raczej tynk nie ustawiałem jako vray materiał. dzięki, pozdrawiam mm :cool:
 4. biszkopte dzięki za pomoc, ale sprawdziłem model i nie nakładają się w tej scenie żadne płaszczyzny... Może jakieś inne sugestie?? ustawienia związane ze światłem??
 5. Cześć!, To jest mój pierwszy post na forum > zacząłem ostatnio przygodę z vray'em na sketchup'a. Modeluję aktualnie istniejący już dom w Walencji. Chciałbym na jego podstawie nauczyć się 'dobrego wizkowania' i wrzucić do portfolio... Model nie jest jeszcze dopracowany w detalu, również brakuje mebli itp. 1. Moim pytaniem na tym etapie jest skąd wzięły się te smugi na ścianach (szczególnie po prawej na górze viski), i jak można je wyeliminować w vray/sketchup. 2. Jak zwiększyć nasłonecznienie wewnątrz domu przy świetle dziennym? (w tym przypadku mocno rozjaśniłem w photoshopie) Z góry dzięki za pomoc, :cool: pozdrawiam, mm
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy