Jump to content

teolanna

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About teolanna

 • Rank
  Member
 • Birthday 08/02/1996

City (optional)

 • Miasto
  Gdańsk
 1. Hej, wracam prawie po roku, ah to asp wciąga, jesli kogos to zaciekawi zdalam i nie jest tam tak okropnie ^ ^ Przychdzę z kilkoma pracami z ostatniego czasu. Gesture troche studiów i próba wyciągania jakiegoś bardziej komiksowego stylu. Co o tym sądzicie? co powinnam piłować najbardziej? Tu mam więcej jakby komuś chciało się zaglądac :) https://www.instagram.com/newyearfirst/
 2. Na Gdańskim ASP(nie wiem, może wszędzie tak jest :P) jest możliwość po pierwszym półroczu zmiany pracowni i wykładającego. Mam więc nadzieję że jeśli nie trafię w pierwszej kolejności dobrze to później będę mogła to jakoś naprawić. Planuję robić jeszcze kursy programów graficznych poza ASP, jeśli nie w ciągu roku to w wakacje i oczywiście od pierwszego roku budować portfolio w digitalu. Trochę już w tym działałam, ale wolę się teraz, jeszcze przez ten miesiąc, skupić na przygotowaniach do egzaminu :D.
 3. Dzięki wszystkim za rady! Rozpu- Staram się właśnie jak mówisz cieniować bo już dwie osoby zwróciły mi na to uwagę, a wydaje mi sie ze to dość podstawowa umiejętność :P i niby wiem o co chodzi i faktycznie widzę różnicę, ale jednak czesto za bardzo skupiam się na lineranej wersji i zapominam o tym żeby poprawnie cieniować. Wychdzi na to że muszę po prostu dużo ćwiczyć żeby mi to jakoś naturalnie wychodziło. :D Andrzej Dyja- Staram się właśnie szkicować zawsze kiedy mam jakąś wolną chwilę, węgla na razie nie używam bo na egzaminach jest "zakazany" więc wolę się nie rozdrabniać i pobawić nim w wakacje :P. Co do papieru to przyznam że bardzo go lubię (no i jest tak cudownie tani :P) mam białe bloki więc będę się, jak radzisz, starała rysować na nich więcej. BartLight- Dzięki za słowa otuchy, wiele osób mnie ostrzega przed ASP i wiele osób jest zdania że to niezbędny etap. A ja chyba chcę zaryzykować, w końcu mam jeszcze możliwość robienia kursów i nauki przez internet :P Tak myślę, że dla mnie to najlepsza droga.
 4. Hej, pokazuję nowe prace do teczki, wszystkie na formatach B1 albo B2, co myślicie?
 5. Dzięki za wszystkie rady, wstawiam jeszcze kilka ostatnich szkiców, niedługo pojawi się pewnie też trochę farb. co myślicie?
 6. Rozumiem co masz na myśli i postaram się być na tyle asertywną na ile pozwoli mi na to prog zdawalnosci :D ale to o czym mówie nabywa się bez względu na zdanie twojego profesora ;).
 7. Mniej więcej wiem jak same zajęcia wyglądają i zgadzam się z Twoją opinią, przez pierwsze lata warsztat muszę wyrobić sobie raczej sama. Ale mi nie na tym zależy, zależy mi właśnie na tym artystycznym aspekcie, moim zdaniem żeby posiąść to wyczucie i wrażliwość artystyczną trzeba obracać się w gronie artystów, poznawać sztukę. A ja niestety nie mam na tyle samozaparcia by studiując na kierunku, dajmy na to politechnicznym, jeszcze dodatkowo się dokształcać. Poza tym, z tego co mówisz wnioskuję że mowa o kierunku nie stricte artystycznym (3 lata) a ja zdaję na malarstwo albo grafikę, więc pewnie różnica jest :).
 8. Jestem już raczej zdecydowana na studia :) Ale jak już padają takie mocne słowa powiedz dlaczego mam nie iść na asp. Za niski poziom?
 9. Dzięki za rady bigworm, aktualnie mam za sobą już te filmiki i ćwiczenia z nich :) teraz męczę stronę "quickposes" i chodzę na kursy rysunkowe. Zdaję na ASP w tym roku dlatego zależy mi na krytyce. Jeśli mógłbyś powiedzieć mi coś o tych pracach które wstawiłam, gdzie widzisz błędy anatomiczne, byłabym bardzo wdzięczna.
 10. Dzięki za uwagę, dawno nie wgrywałam zdjęć na żadne forum, coś musiałam pokręcić. Teraz jest już ok?
 11. Hej, to mój pierwszy post na forum więc chciałabym się przywitać i zaprezentować kilka moich szkiców. Bardzo proszę o krytykę bo jest dla mnie teraz niezbedna. Zdjęcia może nie najlepszej jakości ale proszę postarajcie się dojrzeć co tam nabazgrałam. Mój szkicownik:
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy