Jump to content

AmebaIII

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Poznań

AmebaIII's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

18

Reputation

 1. Ostatnio skończyłam takie ilustracje. Obydwie wymagałyby jeszcze doszlifowania, ale nie mam już na to ochoty. Potwór z koszmaru. Brakuje większego detalu. Coś bym jeszcze z kadrem zrobiła, żeby było bardziej mrocznie, tajemniczo... Jakieś pomysły? już nie miałam siły na kończenie prawej strony.
 2. tutaj jednak kompozycja mi nie leży - zbyt symetrycznie
 3. Wracam po maałej przerwie.. Wrzucę kilka nowszych obrazków, na razie ołówkowe - później dorzucę resztę. Część serii portretów, które męczyłam. Robiłam na podst. referencji - rysunków bądź prac malarskich. Główny zamysł był taki żeby pobawić się światłocieniem i stylizowaniem.
 4. To od razu dorzucę jeszcze kilka tradycyjnych rysunów: z tegorocznych plenerów potworzastego w węglu i przypadkowe szkice (kościotrup w cienkopisie niestety nie mój, siostry)
 5. Dzięki za odzew:) Dzis same małpy. Malowałam je w sporych odstępach czasowych, pierwsza jest sprzed 2 miesięcy, druga sprzed kilku dni nie jestem zadowolona z tego obrazka, kolory nie takie. Może jeszcze go pomęczę wszelkie uwagi mile widziane. Z góry dzięki.
 6. Cześć! Jako, że w końcu mam zamiar porządnie zabrać się za mój tablet, zakładam teczkę. Będę w miarę systematycznie wrzucać tu nowe obrazki i jak najbardziej liczę na wasze uwagi, rady, sugestie itd. ! :) Wrzucam kilka prac z ostatniego miesiąca, wszystkie z refek oprócz wojownika. Ostatni portret był z natury
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy