Jump to content

Musashi

Members
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Musashi

 1. Rain: Dzięki za cenną uwagę :) Tym bardziej że jestem na etapie gdzie chcę aby moje prace były bardziej trójwymiarowe i sam próbowałem to analizować. Zaczynam studiować Scotta Robertsona ( nic o nim wcześniej nie słyszałem :P) Teraz zaczynam widzieć w prawie każdej mojej pracy ten błąd ;) W wolnej chwili popoprawiam :) Dzięki!!!
 2. Zafascynowany rysunkiem akademickim: Szkic do karykatury Davida: Ukończony David Bowie I jeszcze Elvis :-) Dzięki jankazimierczuk !!!
 3. Emma Stone- ołówek "][/url] "][/url] Chopin- ołówek "][/url] Frances Mcdormand - ołówek "][/url] Jabłka atakują ;-) - pen brush Zaczynam uczyć się robotów, z cyklu codzienny szkic:
 4. Dzięki rymin za motywację; będę starał się wrzucać więcej również szkiców i prac których nie lubię SlawomirWolicki: tak jak kengi ładnie refke umieścił ( dzięki kengi !) Jest to kadr z "Yojimbo", nie podobał mi się tylko dół... taki statyczny i nie pasował mi do góry
 5. Tusz Digital Koncept Charakter Szkic do karykatury Adele i ukończona karykatura
 6. Hej, jak większość z Was, rysuję. Zajmuję się głównie karykaturą, ale robię też koncepty, ilustracje, portrety, czasem param się grafiką. Liczę, że Wasze komentarze pozwolą mi rozwinąć umiejętności. Będę umieszczał prace skończone, ale też takie wymagające final touch oraz szkice. Chętnie poznam Wasze opinie. Z góry za wszystkie dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy