Jump to content

hannaa89

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About hannaa89

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa
 1. Ja darmowe hostingi odradzam - są powolne, zawodne i mają spore ograniczenia, a w razie problemów nie otrzymamy pomocy od supportu. Zresztą płatne kosztują jakieś kilkadziesiąt zł za rok, m.in. w cal.pl - to naprawdę niewiele. Przed zakupem najlepiej przetestować wybrany hosting i sprawdzić jak działa.
 2. Jakie programy możecie polecić do diagnostyki i testowania karty graficznej? - najlepiej darmowe.
 3. Windowsa 10 mm już kilka miesięcy i jak na razie sprawuje się dość dobrze - działa w miarę szybko (lepiej niż wersja 7), ma kilka ciekawych funkcji (jak synchronizacja telefonu z komputerem), czy ładniejszy, bardziej przejrzysty interfejs. Z minusów to problem z niektórymi sterownikami i śledzenie przez Microsoft - można to rozwiązać zmieniając ustawienia w systemie lub instalując odpowiedni program, polecam DoNotSpy10, tutaj http://www.mamkomputer.info/donotspy10-i-nikt-nas-nie-bedzie-sledzil/ można o tym poczytać.
 4. Wszystkich studentów i studentki, którzy są zainteresowani problemami świata, poznawaniem nowych kultur i ludzi, oraz chcieliby pomóc potrzebującym zapraszam do zagranicznego wolontariatu Global Citizen - więcej na ten temat znajdziecie tutaj http://aiesec.pl/dla-studentow/wyjedz-na-praktyke-lub-wolontariat/global-citizen
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy