Jump to content

tomaszgora

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Excellent

About tomaszgora

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław
 1. Testowa animacja zrobiona w Unreal Engine 4. Wszystko wyrenderowane w 4k w czasie rzeczywistym. Soft: blender, unreal engine 4 [video=youtube_share;xB-beEkPwfs]
 2. Cześć wszystkim, prac z Unreal Engine 4 ciąg dalszy. Rzućcie okiem, dajcie znać co myślicie :) oprócz wizek statycznych i video: zrobiliśmy aplikacje na smartfony, kompy i wszelkiego rodzaju okularki VR. Wszelkie opinie mile widziane ;)
 3. link się zdeaktywował. Dla chętnych http://1drv.ms/1UfjtqB
 4. Poczytaj tu https://docs.unrealengine.com/latest/INT/Resources/ContentExamples/Reflections/1_7/index.html I tu
 5. Nie jest tak łatwo powiedzieć ile zajmują same modele tekstury itp. Zasadniczo będzie to ok 880mb, z tym, że plik, który to ma spakowane te wszystkie rzeczy mieści też wszystkie dźwięki, skrypty, tzw blueprinty. Poza tym nie starałem się zbytnio przy optymalizacji i większość modeli jest hi poly.
 6. Hej, jak chcecie sami przejść się po mieszkanku zapraszam do pobierania: http://we.tl/PTWqBDFATM być może nie wszystko jeszcze działa tak jak powinno ale możecie już zobaczyć co i jak :)
 7. Dzięki dzięki :) co do sprzętu na jakim to działa to ciężko mi powiedzieć. Ja pracuje na i7 4790 GTX 970 32 GB ramu i działa płynnie w 60 klatkach. Ale pracuje teraz nad czyms nowym. Mianowicie po lekkim obniżeniu detali i jakości grafiki odpalam tę wizualizację na tablecie shield k1. Mamy zatem pełną funkcjonalność pokazana na filmke na sprzęcie moblinym, który możemy podpiąć pod dowolny telewizor z HDMI.
 8. Hej wszystkim, forum przeglądam od dawna, ale w końcu nadszedł czas na pokazanie czegoś od siebie. Unreal Engine 4 może nie zyskał jeszcze na popularności ale daje możliwości, o których w przypadku statycznych renderów można tylko pomarzyć. Rzućcie okiem na kilka screenów (surówka bez photoshopa) i film prezentujący możliwość zmiany materiałów i modeli we wnętrzu. Co myślicie? Jak znajdą się chętni to postaram się udostępnić wam samą apkę, tak żeby każdy mógł zobaczyć na własnym kompie jak to działa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy