Jump to content

k8ty

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About k8ty

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Gdańsk
 1. @lukis8787 dziękuje zadziałało... jakie to było proste :)) nie wiem jak ustawić to podziękowanie ale jeśli chcesz mogę kliknąć(tylko nie wiem gdzie) @HaLord nie sprawdziłam Twojego pomysłu ale dziekuję że odpowiedziałeś mam nadzieje że Twoja odpowiedź przyda się innym :) Dziękuje, problem rozwiązany :)
 2. Niestety nie mogę złapać za boczną lewą krawędź, aktywny jest tylko biały pasek na górze to ma coś wspólnego z ustawieniami. W samym 3ds maxi jest opcja zarządzania oknami dialogowymi?
 3. Tak wygląda zrzut ekranu pionowego Wiadać wszystkie funkcje ale nie jestem w stanie pracować w ten sposób...
 4. Hej to jest mój pierwszy post, przeszukałam całe forum w celu znalezieniu vademecum na mój problem ale niestety nie trafiłam dlatego proszę o poradę. Sprawa się tak jak na zdjęciu: http://zapodaj.net/8495f261b5bc0.jpg.html (zdjęcie również w załączniku) Okno dialogowe opcji "object properties" jest za duże. Nie widać przycisku Save przez co nie mogę kontynuować swojej pracy w programie. Ustawiałam rozdzielczość na największą moja maksymalna to 1366x768 laptop sony vaio Edycja "zmień rozmiar wszystkich elementów" również sprawdzona jest 100% czyli najmniejsza z możliwych. Do tego nie mogę przesunąć go w górę bo samoistnie opada na dół korzystałam z opcji Alt + Spacja --> Przenieś i nadal nic ponieważ mogę złapać tylko za biały pasek kupno nowego monitora jest tylko rozwiązaniem tymczasowym, potrzebuję laptopa ponieważ często jeżdzę dlatego monitor na dłuższą metę odpada Czy jest ktoś kto miałby podobny problem? Może istnieje jakaś opcja która pozwala na zmiejszanie okien dialogowych w samym maxie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy