Jump to content

CeTA VFX

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

CeTA VFX's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Poszukujemy osoby na stanowisko: VFX Supervisor Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / etat Miejsce pracy: Wrocław Oferujemy ciekawą pracę w państwowej instytucji kultury działającej między innymi w obszarze produkcji filmowej i telewizyjnej, Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze. - Zadania: Koordynacja i kontrola pracy zespołu. Przydział poszczególnym pracownikom zadań dostosowanych do ich poziomu kompetencji. Współpraca z działem produkcji filmowej oraz pozostałymi komórkami instytucji. Planowanie terminów, koniecznych wydatków i budżetów zespołu. Aktywny udział w poszukiwaniu zleceń umożliwiających zapewnienie ciągłego, równomiernego wykorzystania posiadanych zasobów CeTA zarówno rzeczowych, jak i ludzkich. Tworzenie raportów oraz prowadzenie dokumentacji dotyczącej bieżącej działalności zespołu. Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe; Doświadczenie zawodowe w branży VFX min. 5 lat; Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym min. 2 lata; Znajomość programów graficznych Maya, 3dsmax, Vray, RenderMan, Nuke na poziomie zaawansowanym; Samodzielność w realizacji zadań, rzetelność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu; Umiejętność współpracy z ludźmi; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; Portfolio własnych realizacji. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie CV drogą e-mailową: [email protected] lub na http://filmstudioceta.pl/informacje/oferty-pracy/ W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.
 2. Poszukujemy osoby na stanowisko: COMPOSITOR Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / etat Miejsce pracy: Wrocław Oferujemy pracę przy postprodukcji filmowej w dynamicznie rozwijającym się zespole VFX. Do zadań na stanowisku Compositor należeć będą m.in.: compositing, tracking, roto, cleanup przy serialach oraz filmach fabularnych. Wymagania: - doświadczenie w pracy min. 2 lata - bardzo dobra znajomość NUKE, - mile widziana znajomość Syntheyes, PfTrack, Mocha – portfolio obrazujące posiadane umiejętności - mile widziana znajomość Python - znajomość j. angielskiego Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie CV drogą e-mailową: [email protected] lub na http://filmstudioceta.pl/informacje/oferty-pracy/ W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.
 3. Poszukujemy osoby na stanowisko: COMPOSITOR Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / etat Miejsce pracy: Centrum Technologii Audiowizualnych, Wrocław http://filmstudioceta.pl/studio-filmowe/studio-vfx/ Oferujemy pracę przy postprodukcji filmowej w dynamicznie rozwijającym się zespole VFX. Do zadań na stanowisku Compositor należeć będą m.in.: compositing, tracking, roto, cleanup Wymagania: - doświadczenie w pracy minimum 2 lata - bardzo dobra znajomość NUKE - mile widziana znajomość Syntheyes, PfTrack, Mocha, Python - znajomość j. angielskiego Prosimy o odpowiedź na http://filmstudioceta.pl/informacje/oferty-pracy/ lub [email protected] W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”. Jeżeli zgadzasz się na to aby Twoje zgłoszenie było rozpatrywane również podczas przyszłych rekrutacji, prosimy o dopisanie również następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA i ich przetwarzanie w celu niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.“
 4. Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / możliwy etat Miejsce pracy: Wrocław Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole VFX. Do zadań na stanowisku CG Generalist będą należeć m.in.: modelowanie obiektów 3D, shading, teksturowanie, rendering, oraz implementowanie obiektów do środowiska VR. Wymagania: - dobra znajomość Maya lub 3dsmax - znajomość Unreal Engine lub Unity - znajomość technologii VR, doświadczenie z zakresu tworzenia rozwiązań na główne platformy sprzętowe VR (HTC Vive, Oculus) - portfolio obrazujące posiadane umiejętności - doświadczenie w pracy - znajomość j. angielskiego Mile widziane: - znajomość C# lub C++ - znajomość RenderMan'a lub innego silnika renderującego np. Cycles, Arnold, Vray Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie CV drogą e-mailową: [email protected] W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”. Jeżeli zgadzasz się na to aby Twoje zgłoszenie było rozpatrywane również podczas przyszłych rekrutacji, prosimy o dopisanie również następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA i ich przetwarzanie w celu niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.“
 5. Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA) jest państwową instytucją kultury prowadzącą działalność w dziedzinie nowych technologii wizualnych głównie dla potrzeb kinematografii. http://www.filmstudioceta.pl/ Poszukujemy osoby na stanowisko: CG GENERALIST Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / pełny etat Miejsce pracy: Wrocław Oferujemy pracę przy postprodukcji filmowej w dynamicznie rozwijającym się zespole VFX. Do zadań na stanowisku CG Generalist będą należeć m.in.: modelowanie obiektów 3D, shading, teksturowanie. Wymagania: - doświadczenie w pracy minimum 3 lata - bardzo dobra znajomość Maya - znajomość RenderMan'a lub innego silnika renderującego np. Arnold, Vray - portfolio obrazujące posiadane umiejętności Mile widziane: - znajomość 3dsmax/Mudbox/Substance Painter - znajomość podstaw compositingu CV wraz z portfolio prosimy kierować na adres: [email protected] W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych / Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm./ Dane podaję dobrowolnie i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich zmiany oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie”.
 6. Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA) jest państwową instytucją kultury prowadzącą działalność w dziedzinie nowych technologii wizualnych głównie dla potrzeb kinematografii. http://www.filmstudioceta.pl/ Poszukujemy osoby na stanowisko: COMPOSITOR Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / pełny etat Miejsce pracy: Wrocław Oferujemy pracę przy postprodukcji filmowej w dynamicznie rozwijającym się zespole VFX. Do zadań na stanowisku Compositor należeć będą m.in.: compositing, tracking, roto, cleanup. Wymagania: - doświadczenie w pracy minimum 3 lata - bardzo dobra znajomość NUKE, Syntheyes, PfTrack, Mocha - portfolio obrazujące posiadane umiejętności - mile widziana znajomość Python CV wraz z portfolio prosimy kierować na adres: [email protected] W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych / Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm./ Dane podaję dobrowolnie i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych,ich zmiany oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie”.
 7. Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA jest państwową instytucją kultury prowadzącą działalność w dziedzinie nowych technologii wizualnych głównie dla potrzeb kinematografii. http://www.filmstudioceta.pl/ Poszukujemy osoby na stanowisko: COMPOSITOR Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / pełny etat Miejsce pracy: Wrocław Oferujemy pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się instytucji działającej w obszarze produkcji filmowej i telewizyjnej oraz edukacji audiowizualnej, uczestniczenie w ciekawych, nowatorskich i innowacyjnych projektach. Obowiązki: Praca przy projektach filmowych oraz telewizyjnych. Wymagania: udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku COMPOSITOR – branża filmowa, telewizyjna, w reklamie (animacja, kreacja wizualizacji 3D, projektowanie graficzne) – portfolio obrazujące posiadane umiejętności. Znajomość Nuke lub After Effects, mocha Pro. Dodatkowo mile widziana znajomość PF Track, Syntheyes, Silhouette. CV wraz z portfolio prosimy kierować na adres: [email protected] W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych / Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm./ Dane podaję dobrowolnie i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich zmiany oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie”.
 8. Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA jest państwową instytucją kultury prowadzącą działalność w dziedzinie nowych technologii wizualnych głównie dla potrzeb kinematografii. http://www.filmstudioceta.pl/ Poszukujemy osoby na stanowisko: 3D GENERALIST Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / pełny etat Miejsce pracy: Wrocław Oferujemy pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się instytucji działającej w obszarze produkcji filmowej i telewizyjnej oraz edukacji audiowizualnej, uczestniczenie w ciekawych, nowatorskich i innowacyjnych projektach. Obowiązki: Praca przy projektach filmowych oraz telewizyjnych. Wymagania: udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku 3D GENERALIST – branża filmowa, telewizyjna, w reklamie (animacja, kreacja wizualizacji 3D, projektowanie graficzne) – portfolio obrazujące posiadane umiejętności. Znajomość Maya lub 3dsmax, Vray. Dodatkowo mile widziana znajomość ZBrush, Mari, Arnold. CV wraz z portfolio prosimy kierować na adres: [email protected] W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych / Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm./ Dane podaję dobrowolnie i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich zmiany oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie”.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy