Jump to content

fgistudio

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About fgistudio

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Kraków
 1. W związku z realizacją nowego projektu szukamy kandydatów na stanowisko Animator 2D/3D OPIS STANOWISKA: - tworzenie animacji w technice 2D i 3D, - animowanie postaci, obiektów, elementów interfejsu w oparciu o przedstawiony design, - rigowanie i skinnowanie postaci, - przygotowywanie pętli ruchu (loopów) z zachowaniem zasad tworzenia animacji do gry komputerowej. WYMAGANIA: - umiejętność tworzenia animacji 2D i 3D, - bardzo dobra znajomość narzędzi w zakresie animacji: 3DS Max, Maya, Blender lub Modo (do wyboru), - doświadczenie w tworzeniu realistycznych animacji ludzi, zwierząt, obiektów itp., - znajomość podstawowych zasad animacji i mechaniki ruchu (środek ciężkości, bezwład, pęd), - wyczucie timingu oraz charakteru i emocji postaci (mimiki twarzy, gestów), - kreatywność, obowiązkowość, samodzielność, - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - portfolio zrealizowanych projektów. OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusów powiązany z wynikami pracy, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży nowoczesnych technologii, - pracę przy ciekawych projektach, - perspektywy rozwoju zawodowego, - szkolenia i uczestniczenie w międzynarodowych targach i konferencjach, - pracę w młodym i dynamicznym zespole. FORMA WSPÓŁPRACY: umowa o pracę/umowa o dzieło. MIEJSCE PRACY: Kraków, Małopolski Park Technologii Informacyjnych. Możliwa również praca zdalna (cały kraj - warunki do uzgodnienia). Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy przesłać na adres: [email protected] z dopiskiem “Animator 2D/3D”. Prosimy o dołączenie portfolio oraz klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 2. W związku z realizacją nowego projektu szukamy kandydatów na stanowisko Modeler 3D OPIS STANOWISKA: - tworzenie wysokiej jakości tekstur i modeli, - modelowanie low i high poly na potrzeby gier, - przygotowywanie normal-map, - mapowanie UV. WYMAGANIA: - wyjątkowe umiejętności w zakresie modelowania i teksturowaniem obiektów, - bardzo dobra znajomość programów Autodesk Maya, 3d Studio Max oraz Z-Brush, - doskonałe rozumienie ludzkiej postaci i anatomii, - doświadczenie w renderowaniu scen, - wyczucie estetyczne, - sumienność, zaangażowanie, samodyscyplina, - portfolio zrealizowanych projektów. OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusów powiązany z wynikami pracy, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży nowoczesnych technologii, - pracę przy ciekawych projektach, - perspektywy rozwoju zawodowego, - szkolenia i uczestniczenie w międzynarodowych targach i konferencjach, - pracę w młodym i dynamicznym zespole. FORMA WSPÓŁPRACY: umowa o pracę/umowa o dzieło. MIEJSCE PRACY: Kraków, Małopolski Park Technologii Informacyjnych. Możliwa również praca zdalna (cały kraj - warunki do uzgodnienia). Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy przesłać na adres: [email protected] z dopiskiem “Modeler”. Prosimy o dołączenie portfolio oraz klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 3. W związku z realizacją nowego projektu szukamy kandydatów na stanowisko Game Level Designer OPIS STANOWISKA: - projektowanie rozgrywki i kolejnych jej poziomów w grze, - projektowanie trybów gry, - tworzenie koncepcji i zasad gry, - kreowanie pomieszczeń i lokalizacji, - ustalanie optymalnego poziomu trudności rozgrywki, - ustalanie czasu rozgrywki i sterowanie wzrostem umiejętności gracza, - stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu. WYMAGANIA: - umiejętność projektowania poziomów gry, - znajomość mechanizmów grywalności, - mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu nauk informatycznych lub inżynierii komputerowej, - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, - doskonała znajomość języka angielskiego, - wyobraźnia przestrzenna, kreatywność i komunikatywność. - dogłębna znajomość rynku gier, - portfolio zrealizowanych projektów. OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusów powiązany z wynikami pracy, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży nowoczesnych technologii, - pracę przy ciekawych projektach, - perspektywy rozwoju zawodowego, - szkolenia i uczestniczenie w międzynarodowych targach i konferencjach, - pracę w młodym i dynamicznym zespole. FORMA WSPÓŁPRACY: umowa o pracę/umowa o dzieło. MIEJSCE PRACY: Kraków, Małopolski Park Technologii Informacyjnych. Możliwa również praca zdalna (cały kraj - warunki do uzgodnienia). Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy przesłać na adres: [email protected] z dopiskiem “Game Level Designer”. Prosimy o dołączenie portfolio oraz klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 4. W związku z realizacją nowego projektu szukamy kandydatów na stanowisko Programista Unreal Engine 4 OPIS STANOWISKA: - tworzenie, utrzymanie oraz testowanie kodu gry, - profilowanie i optymalizacja istniejącego już kodu, - tworzenie dokumentacji projektowej i technicznej, - tworzenie złożonych systemów rozgrywki, - wsparcie programistyczne dla różnych modułów gry, - wdrożenie, debugowanie i optymalizacja systemów w C ++, - stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu. WYMAGANIA: - praktyczna umiejętność projektowania i programowania w językach C / C++, - znajomość zagadnień dotyczących optymalizacji kodu/debugowania, - znajomość platformy Unreal Engine 4, - sprawne dołączanie własnego kodu, zewnętrznych bibliotek i niestandardowych urządzeń, - mile widziane wykształcenie wyższe programistyczne lub informatyczne, - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, - zaangażowanie w wykonywaną pracę, - skuteczność w wypełnianiu powierzonych zadań, - zdolność analitycznego myślenia, - dobra organizacja pracy, - kreatywność i pomysłowość, - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, - pasja do tworzenia gier, - portfolio zrealizowanych projektów. OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusów powiązany z wynikami pracy, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży nowoczesnych technologii, - pracę przy ciekawych projektach, - perspektywy rozwoju zawodowego, - szkolenia i uczestniczenie w międzynarodowych targach i konferencjach, - pracę w młodym i dynamicznym zespole. FORMA WSPÓŁPRACY: umowa o pracę/umowa o dzieło. MIEJSCE PRACY: Kraków, Małopolski Park Technologii Informacyjnych. Możliwa również praca zdalna (cały kraj - warunki do uzgodnienia). Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy przesłać na adres: [email protected] z dopiskiem “Programista Unreal Engine 4”. Prosimy o dołączenie portfolio oraz klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 5. W związku z realizacją nowego projektu szukamy kandydatów na stanowisko SOUND DESIGNER OPIS STANOWISKA: - projektowanie i wdrożenie szaty dźwiękowej gry, - nadzorowanie etapów prac nad udźwiękowieniem gry, - projektowanie i tworzenie efektów dźwiękowych, - dopasowanie i synchronizacja muzyki z fabułą/akcją. - stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu. WYMAGANIA: - doświadczenie w pracy nad dźwiękiem, efektami dźwiękowymi i muzyką dla gry komputerowej, - znajomość pakietów programowania dźwięku Max/MSP, Java lub C/C++, - mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu inżynierii dźwięku lub nauk informatycznych, - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, - doskonała znajomość języka angielskiego, - kreatywność i komunikatywność, - portfolio zrealizowanych projektów. OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusów powiązany z wynikami pracy, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży nowoczesnych technologii, - pracę przy ciekawych projektach, - perspektywy rozwoju zawodowego, - szkolenia i uczestniczenie w międzynarodowych targach i konferencjach, - pracę w młodym i dynamicznym zespole. FORMA WSPÓŁPRACY: umowa o pracę/umowa o dzieło. MIEJSCE PRACY: Kraków, Małopolski Park Technologii Informacyjnych. Możliwa również praca zdalna (cały kraj - warunki do uzgodnienia). Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy przesłać na adres: [email protected] z dopiskiem “SOUND DESIGNER”. Prosimy o dołączenie portfolio oraz klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 6. W związku z realizacją nowego projektu szukamy kandydatów na stanowisko GRAFIK 2D/2,5D - ILUSTRATOR Projektant ilustracji dla dzieci OPIS STANOWISKA: - tworzenie konceptów postaci, ilustracji tła, świata przedstawionego i przedmiotów do leveli, - zaprojektowanie koncepcji graficznej i artystycznej gry, - zaprojektowanie i wykonanie graficznych elementów gry (logo, menu, interfejs), - stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu. WYMAGANIA: - umiejętności tworzenia grafiki 2D/2,5D, - umiejętność kreacji postaci oraz środowiska gry na podstawie opisowej dokumentacji projektowej, - umiejętność tworzenia w różnych stylach graficznych oraz znajomość aktualnych trendów w tworzeniu ilustracji, - doskonała znajomość zagadnień grafiki komputerowej, - doskonała znajomość oprogramowania: Photoshop, Illustrator, COREL, Indesign, - mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu: grafika komputerowa, - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, - bogata wyobraźnia, kreatywność i pomysłowość, - twórcze podejście i wyczucie estetyczne, - komunikatywność, - dobra organizacja pracy, - samodzielność w działaniu, - pasja do tworzenia grafiki, - portfolio zrealizowanych projektów. OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusów powiązany z wynikami pracy, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży nowoczesnych technologii, - pracę przy ciekawych projektach, - perspektywy rozwoju zawodowego, - szkolenia i uczestniczenie w międzynarodowych targach i konferencjach, - pracę w młodym i dynamicznym zespole. FORMA WSPÓŁPRACY: umowa o pracę/umowa o dzieło. MIEJSCE PRACY: Kraków, Małopolski Park Technologii Informacyjnych. Możliwa również praca zdalna (cały kraj - warunki do uzgodnienia). Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy przesłać na adres: [email protected] z dopiskiem “GRAFIK 2D/2,5D - ILUSTRATOR “. Prosimy o dołączenie portfolio oraz klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 7. W związku z realizacją nowego projektu szukamy kandydatów na stanowisko GAME DIRECTOR OPIS STANOWISKA: - sprawowanie nadzoru nad realizacją wizji gry i poszczególnymi etapami produkcji, - realizacja założonego harmonogramu prac i utrzymywanie kluczowych terminów, - ciągły nadzór nad rozwojem gry oraz wcielanie poprawek, ulepszeń i zmian, - zarządzanie budżetem, czasem i priorytetami, - bezpośredni nadzór nad przydzielonymi zespołami grafików i stała współpraca z wszystkimi działami produkcji, - stworzenie przyjaznego i efektywnego środowiska pracy, - stała analiza rynku gier wideo i potrzeb konsumenta, - analiza perspektywy rynkowej i biznesowej produktu. WYMAGANIA: - wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu nauk informatycznych, projektowania grafiki lub pokrewne, - minimum 2 lata doświadczenia, - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, - doskonała znajomość rynku gier komputerowych, - znajomość silnika do gier Unreal Engine 4, - umiejętności zarządzania zespołem, - zdolności organizacyjne i motywacyjne, - samodzielność w działaniu, - kreatywność i komunikatywność, - umiejętność pracy pod presją czasu, - portfolio zrealizowanych projektów. OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusów powiązany z wynikami pracy, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży nowoczesnych technologii, - pracę przy ciekawych projektach, - perspektywy rozwoju zawodowego, - szkolenia i uczestniczenie w międzynarodowych targach i konferencjach, - pracę w młodym i dynamicznym zespole. FORMA WSPÓŁPRACY: umowa o pracę/umowa o dzieło. MIEJSCE PRACY: Kraków, Małopolski Park Technologii Informacyjnych. Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy przesłać na adres: [email protected] z dopiskiem GAME DIRECTOR. Prosimy o dołączenie portfolio oraz klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy