Jump to content

Orkan

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Orkan

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa
 1. Orkan

  Światło ultrafioletowe

  Nie do końca wiem jak zamieścić zdjęcie także podaję link do stronki z nim. https://pl.pinterest.com/pin/242420392416897521/ Chciałbym aby w mojej scenie też były takie świecące przedmioty w dużej ilości i abym nie musiał każdego z nich odpowiednio ustawiać. Renderuję w mental rey jak by co a scena dopiero ma powstać :)
 2. Czy ktoś się orientuje w jaki sposób sprawić aby scena sprawiała wrażenie oświetlonej światłem ultrafioletowym? Czy jest to zależne od textur czy od ustawień światła i jak to zrobić. Będę wdzięczmny za wszelkie sugestie.
 3. Batch Rendera działa :). Nad Backburnerem muszę jeszcze trochę posiedzieć . Dziękuję.
 4. Dziękuję za rady niestety dzisiaj nie mogę posiedzieć przed komputerem aby to wszystko sprawdzić ale na pewno w weekend to zrobię. O efektach poinformuje w poniedziałek :).
 5. Witajcie, Mam pytanie, które nurtuje mnie od pewnego czasu. Pracuje w 3ds max 2015 i mentalrey i tak się zastanawiam jak ustawić kolejkę renderów. Mam scenę, którą chciałbym wyrenderować w kilku ujęciach i z kilku kamer. Czy możecie mi podpowiedzieć jak powinienem to ustawić aby raz naciskając render wyrenderować wszystkie ujęcia? W internecie znalazłem taki tutorial: ale nie otwiera mi się okno Manage Scene States.. Będę mega wdzięczny za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy