Jump to content

KANTAR

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

KANTAR's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Dzięki. Tak wcześniej oglądałem praktycznie każdą jego pracę, a u Guweiza miałem wykupione korekty. Teraz bardziej ciekawią mnie prace w stylu Faraz Shaynar.
 2. Portret z kamerki telefonu. Nie umiałem narysować drugiego oka to usunąłem xD Wąsów w sumie też nie, może jutro spróbuje wolniej.
 3. Dzięki za krytykę! Do waloru używam po prostu warstwy saturation wypełnionej na czarno i tak go sprawdzam. Materiał treingowy i książkowy mam całkiem spory. :) Tak zdecydowanie za często odpuszczam. Zawsze po godzinie wolę przeskoczyć na kolejną pracę. W ten weekend chciałbym usiąść do rysunku digital swojego pokoju na co najmniej 8h. I zobaczyć czy problemem jest np niedokładny szkic i pośpiech, czy niezrozumienie waloru czy wszystko na raz. :) Inspiruję się najbardziej Anthony Jones, Brandon Liao i Faraz Shanyar. Załączam rysunki które dziś zrobiłem (sorry za jakość, zrzuty z screenshootera zapisywałem tylko wstępny szkic).
 4. Aa ok :) Tak nie umiem określić przestrzeni w tych piórach. A druga rzecz jest taka, że zaznaczam plamami kolor i jak zaczynam wchodzić w szczegóły robię bajzel i żeby go okiełznać bardziej patrzę czy kolor jest na "miejscu" niż na formę. Dużo rzeczy tak spłaszczam próbując robić w kolorze. Będę ćwiczył. Dzięki.
 5. Dzięki. Roślinka to widzę, ale auto chyba poprawiła ci autokorekta z innego słowa? Roślinkę narysowałem dziś z natury + kanarka częściowo z natury/ zdjęcie. Chciałem poćwiczyć kolory.
 6. Cześć. Chcę tutaj wrzucać szkice i ukończone rysunki zarówno ołówkiem jak i digital. Póki co rysuje hobbystycznie, chociaż pracuję w grafice. Głównie rysuję ludzi czy po prostu studium z natury. Preferuję szybkie rysunki, czy raczej po prostu tak wychodzi. Głównie dlatego, że im dłużej siedzę nad pracą tym bardziej ją psuje, jeszcze nie nauczyłem się dopieszczać szczegółów. Dzięki za wszelką krytykę wrzucę tutaj swoje prace z ostatniego roku/dwóch. Na poważniej rysunkiem zająłem się od 2015. Niestety od sierpnia 2016 roku prawie w ogóle nie rysowałem. Teraz chcę do tego wrócić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy