Jump to content

parhelia

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About parhelia

 • Rank
  Member
 1. Witam. Po prostu nie chcę się poddawać lecz robić wszystko , aby możliwe było mi opanowanie tego programu. Do tej pory robIłem szkice i projekty w 2d . Tutaj galeria po godzinach : http://pietrekm.deviantart.com/gallery/. Coraz częściej mam jednak zapytania o zaprojektowanie i wizualizacje w 3d. Stad moja lekka upartość. Co do siatki modelu nad ,którym pracuje...no właśnie... to jest mój osobisty projekt, skomplikowany kształt i..pojawiajace sie problemy a co z tym związane moja obecność i zapytania na tym forum.
 2. Zdaje sobie sprawę ,ze proste to nie jest, jednak chcę to robić i zrobię, wcześniej lub później dam radę. Po to jest forum ,żeby pomagać. Sensej, stormwind dali radę. Pozdrawiam.
 3. Witam serdecznie. Jestem początkujący w 3dsmaxie. Wiec za wszelkie banalne dla was pytanie prosze nie jechać aż tak bardzo ;). Z racji zamiłowania zabrałem się za modelowanie samochodu i natknąłem sie na kilka problemów. Pierwszy z nich to taka sytuacja jak na załaczonym obrazku. Mianowicie mam siatkę samochodu, wierzchołki ABCDE ( rys 1) , używam meshsmooth lub turbosmooth i robi się sytuacja jak na rys 2, czyli zaokrągla mi wszystko. Chciałbym uzyskać cos jak na rysunku 3. Czyli np. kat prosty miedzy A i B zaokrąglenie miedzy B C D i od D linia prosta. Jak robic katy proste, rozwarte na siatce miedzy wierzchołkami aby meshmsmooth zaokraglał mi krawedzie tylko te ,które potrzebuje ? Drugie pytanie to w czwartym dolnym viewporcie mam problem z zaznaczaniem wierzchołków i krawędzi. Klikam i nic nie zaznacza lub w najlepszym razie zaznacza np wierzchołek sąsiadujący. To samo z krawędziami .W innym viewportach działa. Z góry przepraszam za być może idiotyczne pytania . Pozdrawiam.[/img]
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy