Jump to content

matang

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About matang

 • Rank
  Member
 1. Dzięki za szczerą ocenę :) to była jedna z moich pierwszych animacji na kanale, ale z czasem będę ćwiczył i poprawiał umiejętności rysowania i animowania. Dobrze przeczytać tak miłą opnie w szczególności gdy pochodzi ona od świetnego artysty/grafika komputerowego. Pozdrawiam!
 2. Wielkie dzięki :D Pare razy zdarzało mi się rozmyślać nad kwestią wprowadzenia języka angielskiego do moich animacji i myślę że w końcu się na to odważę. Zobaczyłem też polecone przez Ciebie programy i zaskoczyło mnie że jeszcze nie słyszałem o takim czymś jak Krita :D to świetny program i wydaje się nietrudny do użytkowania. Z pewnością kiedyś zagłębię się w eksploracje tego programu i może nawet się na niego przestawie. Dzięki za opinie i motywacje, POZDRAWIAM :)
 3. Używałem programu Macromedia Flash 8, polecam świetny program, przyjazny interfejs, łatwo się go nauczyc ;). Animacja zajęła mi z przerwami 2 miesiące pracy. Oczywiście gdyby pominąć moje tygodniowe (lub dłuższe) przerwy, animacje skończyłbym w niecały miesiąc :d, ale wiadomo w pewnych momentach dorwie cię leń i nie obejdzie się bez prokrastynowania pracy. Pozdrawiam!
 4. Animator amator, rysuję od 5 lat, staram się cały czas rozwijać się w tym kierunku, odkrywać nowe style, sposoby animowania, co było moją pasją od bardzo dawna, niestety co do sameog rysowania mam dość negatywny stosunek przez co moje projekty wyglądają jak wyglądają. Prowadzę również kanał na youtubie, w którym dzielę się z innymi moim zainteresowaniem, publikuję własne projekty i oczukuję z niecierpliwością na opinie publiki. link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCpTjBpFzwJOKJrX5h_6SuEg

 5. Przedstawiam wam jedno z moich większych dzieł. Jest to animacja oparta na popularnej grze GTAIV. Co prawda nie jest to jedna z tych pięknych disneyowskich animacji, bo weźcie pod uwagę że została ona wykonana przez licealistę amatora, który nie miał styczności z żadnymi kursami animowacyjnymi, szkołami animacji, a przyrząd, którym wykonywał rysunki zakupił z pieniędzy oszczędzonych z kieszonkowego :D. Wszystkie moje projekty tworze wyłącznie z czystej pasji i zainteresowania ruchomymi rysunkami. Zapraszam do oglądania i wyrażania szczerej opinii oraz jeśli ktoś ma kanal na yt niech nie waha się z subskrybowaniem mnie, byłby to świetny gest docenienia moich starań ;) link do filmu:
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy