Jump to content

Kowis

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Kowis

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Łódź
 1. Hej! Dzięki za komentarze. Staram się nad tym ciągle pracować, dlatego też skupiłem się nad rzeczami które mi nie idą najlepiej lub od których po prostu uciekam. Zmierzyłem się z dobraniem odpowiedniego koloru do rysunku, poszukiwaniu odpowiednich proporcji jak oraz kadrami (których zawsze jakoś unikam). Staram się pracować dość sporo tradycyjnie i wykorzystywać najlepiej czas na rozwój. Kilka szkiców w poszukiwaniu proporcji: Kadry z filmu (1. "Adwokat Diabła" 2 i 3 "Mechaniczna Pomarańcza") Studium z natury (coś prostego na początek) Szkic z wyobraźni: Poszukiwanie koloru (nie wchodząc w większy detal) Z góry dziękuję za komentarze!
 2. Kowis

  Kolor

  Cześć! Staram się znaleźć jakiś sensowny poradnik/książkę/stronę, która będzie mi w stanie przekazać informację (najlepiej w prosty sposób) o kolorach. Jak dobierać je do swoich prac, czego unikać oraz co koniecznie trzeba wiedzieć na temat ich wyboru itd Z góry bardzo dziękuję!
 3. Witam! Przez długi czas zastanawiałem się czy założyć tutaj swoją teczkę. Rysuję od dłuższego czasu, jednak chciałbym się rozwinąć w dziedzinie sztuki cyfrowej. Działam sam w tą stronę (przeglądam różne poradniki, przesłuchuję wiele wypowiedzi profesjonalistów), ale również chciałbym uzyskać indywidualne komentarze na temat poszczególnych prac, za które byłbym bardzo wdzięczny :) Więc może nie przedłużając pokaże kilka prac: Studium Z wyobraźni:
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy