Jump to content

PanPeople

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About PanPeople

 • Rank
  Member
 1. Jak przenosić obiekty pomiędzy grupami w material explorer. Posiadam model z źle pogrupowanymi grupami w material explorer, gdy chce przeciągnąć jedno do drugiego, mam ikonkę zakazu ( X ). Jak zrobić to inaczej. Proszę o pomoc w postaci linku, gotowej rady, artykułu, bardzo potrzebuje tego.
 2. Jak sprawdzić do jakiej nazwy obiektu przypisany jest materiał("tekstura") Posiadam model domu, którego materiały są ponazywane koszmarnie i nieintuicyjnie, chcę to zmienić ale nie wiem jaki materiał odnosi się do jakich obiektów lub ich grup (np. dachówki muszą być wszystkie razem podpięte do tych materiałów) link do modelu: https://www.dropbox.com/s/lbvonuiywilnuq8/Ambrozja_3_bryla.zip?dl=0
 3. https://www.dropbox.com/s/lbvonuiywilnuq8/Ambrozja_3_bryla.zip?dl=0 Na model nie nakłada się tekstura nawet po wgraniu ich przy wybieraniu biblioteki tekstur. Modelu nie mogę oświetlić. Man problemy z dlls. Model powinien działać, ma wyrenderowaną miniaturkę. Proszę o pomoc i nakierowanie mnie co źle robię. Domyślne modele 3ds max działają. Powyżej znajduje się link do tego modelu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy