Jump to content

aNomono

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About aNomono

 • Rank
  Member
 1. Popularność Twojego produktu zależy w dużym stopniu od tego, w jaki sposób go zareklamujesz. Najlepiej zrobić to, decydując się na oryginalny sposób promocji, który w pełni pokaże jego zalety. Możesz to osiągnąć z pomocą animacji 3D, które stworzy dla Ciebie nasze studio. Zobacz jakie materiały przygotowaliśmy dla różnych firm na stronie https://www.nomono.eu/portfolio/animacja-3d i skontaktuj się z nami, by skutecznie wypromować swoją ofertę produktową!
 2. Jesteśmy agencją oferującą usługi postprodukcyjne. Do nich zalicza się montaż, efekty wizualne oraz dźwiękowe. Rezultaty naszej współpracy może sprawdzić na naszym portfolio https://www.nomono.eu/portfolio/studio-postprodukcyjne . Czekamy na Ciebie! ;)
 3. Zastanawiasz się nad wypromowaniem swojej marki lub produktu? Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji i zyskać nowych klientów, a może chcesz wzmocnić świadomość swojej marki? Chętnie Ci w tym pomożemy. Jesteśmy studiem graficznym Nomono, specjalizujemy się głównie w brandingu, animacji oraz grafice 3D/2D.
 4. W ramach inspiracji zapraszam do oglądania naszego portfolio https://www.nomono.eu/portfolio/spoty-tv/. Prowadzimy również swój kanał na YouTube, gdzie możecie obejrzeć nasze animacje i spoty. Do usłyszenia! ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy