Jump to content

aleksandrasikora

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About aleksandrasikora

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Lubartów
 1. Mam szkicownik, w którym coś tam bazgrolę, ale tylko ołówkiem lub kredką. Czasem z dzieckiem farbami - niezobowiązująco. Nigdy nie robiłam wyzwań. Czas spróbować. Dzięki! Będę ćwiczyć. :D
 2. Faktycznie, trochę się zniechęciłam, ale wróciłam, bo: wzięłam oddech, zmieniłam podejście, brushe :) i na luzie teraz się uczę wg (prawie wszystkich - nie wszystkich na raz) wskazówek. :D Jest postęp?
 3. Ok, obecnie nawet tego nie widzę, więc na prawdę potrzebuję lekcji. Gdzie mogę zacząć od podstaw? Czy znasz miejsca w sieci, gdzie mogę zobaczyć, przejść, poćwiczyć na na prawdę dobrych lekcjach od kogoś, kto się na tym zna? Będę wdzięczna. :) Nigdy nie ćwiczyłam 3D. Nawet nie wiem od czego zacząć. Chwyciłam tablet i zaczęłam robić portrety. Nie mam pojęcia, co wiedzieć powinnam, bo wykształcenie mam zupełnie inne, a sama się nie dokształciłam. Pytanie do Ciebie: możesz mi pomóc - wskazać jak mogę ćwiczyć, by się nauczyć? Proszę. :)
 4. Witam i kłaniam się nisko! Przychodzę z nowymi portretami. Chyba czas coś zmienić. Potrzeba taka. 1. 2. 3.
 5. @norden, dziękuję za odpowiedź :) OK. :) Racja. Właśnie zauważyłam przy ostatniej pracy, że czegoś zaczyna tym portretom brakować. Nie odbieram jako krytykę, zwłaszcza ogromną, nawet jeśli byłyby to moje dzieci, a nie są (oprócz ZUZANNA). Wszystko biorę na klatę, bo chcę lepiej, chcę się uczyć. Super wskazówka! Dzięki! :)
 6. autoportret: BABY KAROLINA WIKTOR HANNA ZUZANNA
 7. Serdecznie witam wszystkich! :) Mam na imię Ola. Jestem 30 letnią mamą dwóch pociech. Pracuję 24/dobę: w dzień zajmuję się dziećmi, a tworzę nocami. :D Mój życiowy dorobek artystyczny to kilka (ok 10) szkiców portretów ołówkiem i 6 prac - portretów w digitalu (umieszczone poniżej). Jestem samoukiem i obecne prace wykonane są "na czuja". Postanowiłam się podszkolić, złapać trochę techniki i podstawowych zasad się nauczyć. Zatem działam! A Wy, jeśli to możliwe zostawcie cenne wskazówki - na co zwrócić szczególną uwagę, co koniecznie zmienić, a co jest do zaakceptowania? Endżoj! ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy