Jump to content

PoltoonTV

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About PoltoonTV

 • Rank
  Member
 1. Witam :) Jakis czas temu wklejałem tu swoje pierwsze prace i chciałbym żebyście ocenili czy widać jakikolwiek progres. + co należy przede wszystkim poprawić itd. https://youtu.be/M9atBvEZQrc Tu wklejam link do najnowszego odcinka,a jeśli ktoś nie pamięta moich pierwszych prac to może znaleźć je na kanale na yt. Czekam na opinie ;)
 2. Teraz jak wziąłem się za tworzenie nowych animacji, to zauważyłem, że na początku popełniłem wiele błędów i to co tu wrzuciłem uważam za niewypał (tak samo jak kilka kolejnych odcinków, które się ukażą). Teraz dbam bardziej o to, żeby akcja była żywsza, wzbudzała zainteresowanie i żeby były dłuższe, ciekawsze i śmieszniejsze dialogi. Mam dużo czasu i wole postawić teraz bardziej na dokładność niż szybkość. Zobaczymy jak to będzie wyglądało za kilka miesięcy. No i też fajnie będzie wrócić po jakimś czasie do tych pierwszych odcinków i zobaczyć różnicę. Dużo też mi pomogły komentarze tutaj zamieszczone, które wziąłem pod uwagę i staram się do nich stosować. ;)
 3. Jak jest ktoś zainteresowany to tutaj macie pierwszy odcinek. https://www.youtube.com/watch?v=ywGQKkQsHWA&t=9s Więcej już nie będę wrzucał, żeby nie robić niepotrzebnego spamu. Jak ktoś będzie chciał śledzić moje dalsze prace to zapraszam do dyskusji pod filmami :)
 4. W dzisiejszych czasach według wielu, praca policjanta jest ukazana jako, człowieka którego prawo się nie dotyczy i może robić w większości to co mu się podoba, dla własnej wygody, nawet czyimś kosztem. Mam tu na myśli, bezpodstawne wystawianie mandatów, spożywanie narkotyków itd. W serialu w większości odcinków są sceny, które właśnie ukazują takie sytuacje, które są zrobione w prześmiewczy sposób. Występuje 2 głównych bohaterów, gdzie jeden jest głupszy od drugiego i przez to, nie zdają sobie sprawy z tego co powinni robić a co nie. Czują się ponad prawem. Dzięki temu robią wszystko tak, aby to dla nich było jak najlepiej, nie patrząc na innych. W związku z tym, że ich zachowanie ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, liczę na to, że znajdą się odbiorcy, którzy będą zainteresowani ich losem. A nad tą więzią z bohaterem, będę musiał pomyśleć w takim razie, bo wcześniej nie zwróciłem na to nawet uwagi ;)
 5. Dzięki za wszystkie komentarze. Przede wszystkim, jest to tylko zwiastun który ukazuje jedynie fragmenty odcinków, ale fakt, ja sam zauważyłem że dialogi nie są na wygórowanym poziomie, jednak chciałbym żebyście to ocenili dopiero przy pełnych odcinkach :) Może to tak marnie wychodzi, ponieważ są to moje pierwsze prace, a więc miałem motywacje i chęć działania, ale nie miałem doświadczenia. Do tego dodam, że wszystkim zająłem się sam (głosy, tworzenie animacji, scenariusz, muzyka itd). Póki co mam już plan na kolejny sezon i liczę na to, że ktoś doceni moje prace :)
 6. Od kilku miesięcy bawię się z tworzeniem animacji 2d i stworzyłem w tym czasie kilka odcinków. Jako, że są to moje pierwsze kroki, chciałbym sięgnąć waszych porad. Serial jest coś w podobie do "Blok ekipy" tyle że głównymi bohaterami są policjanci. Zresztą sami sprawdźcie i oceńcie :) https://www.youtube.com/watch?v=TUP4Iuwd8ZE
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy