Jump to content

MichalBednara

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About MichalBednara

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Chorzów
 1. Mowa o płatnym zleceniu. Mogę zapłacić osobie za przygotowanie takiego czegoś, lecz najpierw musze mieć pewność że mi to zrobi oraz czy jest w stanie to zrobić w późniejszym etapie aby podzielić to na dwie części(środek oraz zewnątrz)
 2. Cześć wszystkim, jestem nowy na tym forum. Założyłem konto po to aby dowiedzieć się czy jest tutaj może ktoś kto zajmuje się projektowaniem samochodów? Sprawa jest następująca: -potrzebuję osobę która potrafi zamienić model samochodu z (blueprint) do programu na przykład blender. -samochody jakie potrzebuje w takim wykonaniu to : FSO Syrena 104 oraz słynny FSC Żuk A-07. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, prosiłbym o Pomoc w wykonaniu takiego oto projektu. Modele komputerowe potrzebuję do produkcji modeli wykonanych z żywicy w skali 1:18, tak więc jeżeli ktoś posiada umiejętności, proszę napisz!
 3. Cześć wszystkim, jestem nowy na tym forum. Założyłem konto po to aby dowiedzieć się czy jest tutaj może ktoś kto zajmuje się projektowaniem samochodów? Sprawa jest następująca: -potrzebuję osobę która potrafi zamienić model samochodu z (blueprint) do programu na przykład blender. -samochody jakie potrzebuje w takim wykonaniu to : FSO Syrena 104 oraz słynny FSC Żuk A-07. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, prosiłbym o Pomoc w wykonaniu takiego oto projektu. Modele komputerowe potrzebuję do produkcji modeli wykonanych z żywicy w skali 1:18, tak więc jeżeli ktoś posiada umiejętności, proszę napisz!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy