Jump to content

gregory1222

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About gregory1222

 • Rank
  Member
 1. Wszystko zainstalowane podczas instalacji wywaliło taki błąd: There is a problem with this windows installer package. A program run as part setup did not finish as expected. Contact your support personnel or package vendor. LOG z instalacji: https://www20.zippyshare.com/v/UkdVuOQ8/file.html Próbowałem Wersji OFFLine i też nie daje rady.
 2. Witam, mam problem po formacie komputera nie moge zainstalować 3ds maxa, instalka pobrana z głownej strony producenta, po chwili przerywa pobieranie. LOG: https://www32.zippyshare.com/v/a37L2AO8/file.html
 3. Czyli? Chciałem zapytać jeszcze bo gdy klikam export wyskakuje mi takie okienko i czy tam trzeba coś zaznaczać bądź odznaczać?
 4. Rozumiem, a w jakim formacie najlepiej zapisywać wyeksportowane pliki bo teraz mam w .FBX
 5. Koło składa się z kilku elementów, czyli najpierw to zgrupować badź zaatachować tak? Dodam też że w tej scenie gdzie są koła jest też inny model i on mi też się importuje, mimo że go nie zaznaczałem. ;)
 6. Cześć. To znowu ja, jestem początkujący i nie znalazłem żadnego poradnika na ten temat. Sprawa wygląda tak że modeluje sobie betoniarkę (tak modeluje ją) i sprawa wygląda tak, że mam już całą zrobioną lecz brakuje mi kół, które mam wymodelowane ale w innym pliku. I moje pytanie brzmi jak je poprawnie wyeksportować i zaimportować by nie wywalało żadnych błędów. Bo gdy teraz imoprtuje je, to elementy mojej betoniarki rozrzucają się wszędzie i przyjmują różne rozmiary.
 7. Nie będę zakładał nowego tematu więc napisze jeszcze w tym, otórz modeluje sobie dom i stwierdziłem że muszę jedno z okien usunąć, czyli moje pytanie brzmi jak zaślepić taki otwór?
 8. Dzięki na prawdę super forum na którym są super ludzie, jeszcze raz dzięki :D Temat do zamknięcia :)
 9. Chodzi o to że zaataczowałem sobie 3 modele, teraz gdy chcę je odataczować nie mogę tego zrobić bo mi funkcja w ogóle się nie podświetla, w sensie że gdy rozwijam GROUP na pasku zadań to nie mogę kliknąć detach, gdyż napis jest szary, nie podświetla mi się żeby go kliknąć, wszystko skonwertowane do editable poly, wersja 3ds maxa 2018
 10. Rozumiem, jeśli chodzi o attach to mi się detach w ogóle nie podświetla by go kliknąć. Jakieś pomysły?
 11. Cześć. Przychodzę do was z pytaniem jak zaślepić otwór wykonany za pomocą funkcji ProBoolean, tak aby zniknęły też edge które ten otwór wyznaczają? Chodzi mi o to aby była czysta ściana. I też mam drugie pytanie dotyczące funkcji Attach, jeśli już coś zaAttachowałem, to jak to potem "OdAttachować" ? PS. Dodam że ten otwór jest wykonany "na wylot"
 12. Wystarczyło usunąć sam pliczek i działa. Dzięki :D
 13. Nie mogę odnaleźć tego folderu. Macie jakieś pomysły jeszcze? Chcę koniecznie zresetować go do ustawień fabrycznych bo obawiam się że jeszcze jest coś poprzestawiane o czym pewnie wcale nie wiem.
 14. Witam. Mam następujący problem z 3ds maxem 2017. Otóż coś źle zrobiłem i nie mam na pasku zadań funkcji Tools. Moje pytanie brzmi jak go zresetować do ustawień domyślnych? Jeśli zły dział to wybaczcie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy