Jump to content

KirieSempai

Members
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KirieSempai

  1. Hej! Wgrałam model człowieka do zbrusha z pliku obj, niestety nie jestem w stanie zmniejszyć subdivision, a jest mi to niezbędne żeby eksportować tektury, bo w takim stanie mój komputer nie wydala. Mogę jedynie zwiększyć sdiv na hd. Jeżeli ktoś wie jak to zmienić będę wdzięczna za odpowiedź :)
  2. Dzięki za podpowiedź, będę próbować : ) tylko na tych portretach Cersei i Daenerys były zdjęcia pomocnicze, przy reszcie nie były używane. Może to też kwestia mojego takiego jakby stylu, ale muszę pracować nad tym ;)
  3. Hej! Wrzucam tu kilka moich prac, może nie są one najnowsze, ale liczę na konstruktywną krytykę, inni czasem widza to czego my nie możemy ujrzeć patrząc na własne prace, a dzięki temu łatwiej jest coś poprawić i doskonalić się. Rysuję głównie w digitalu i są to zazwyczaj coś w stylu fantasy lub komikowym/mangowym.
  4. Mam problem w materiałami w ZBrush. Jestem początkująca w 3D i jeszcze nie do końca ogarniam wszystkiego, ale chodzi o to, że materiał, który nałożyłam na postać nie nałożył się na całość, tylko w niektórych miejscach przebija inny. Będę bardzo wdzięczna o sugestie jak to rozwiązać.
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy