Jump to content

Haraszo

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Haraszo

 • Rank
  Member
 1. Dziękuję bardzo za pomoc i korektę, do wszystkich uwag się zastosuje. To moja pierwsza bardziej skomplikowana martwa, wiec nie potrafię jeszcze oddać dokładnie poszczególnych materiałów. Nie powiem - przy tej chuście? poległem, dlatego tylko tak zarysowałem jej kształt. Masz racje z tym kolorem, unikam tego. Jak jeszcze masz kilka słów dla początkującego jeśli chodzi o studium martwej, to pisz śmiało. Widziałem Twoją w teczce, bardzo mi się podobała :)
 2. @JonJoan: Dziękuje bardzo za miłe słowa. No to trochę bardziej wymagająca martwa: Refka: https://imgur.com/LQYCCTh Każda uwaga, krytyka ect. mile widziana. Pozdrawiam.
 3. Pierwsza próba martwej w kolorze: Refka:https://imgur.com/a/pXRHG
 4. Cześć max3d, Najbardziej merytoryczne forum jaki znam. Na początek dwie pierwsze martwe w moim życiu, heh ;) P.S. Ok, rogi w drugiej odpuściłem i po nałożeniu koloru bazowego pojechałem jakimś pędzlem z fakturą... Tutaj refki: https://drawinglics.com/view/444039/best-25-still-life-ideas-on-pinterest-still-life-photography-this-still-life-image-has-an-organic-form-to-it-due-to-the-shapes-of-the-grapes-and-the-pear-next-to-the-pitcher-the-pear-is-irregularly-round-with-bumps.jpg http://antlershornsandskulls.co.uk/wp-content/uploads/2015/07/LUC_4805.jpg
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy