Jump to content

.ai

Members
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About .ai

 • Rank
  Member
 • Birthday 10/16/1984

City (optional)

 • Miasto
  Gdańsk
 1. Od kandydatów oczekujemy: portfolio z projektami multimediów; umiejętności pracy w Flash; umiejętności wprowadzania modyfikacji w ActionScript 3, kreatywności, pasji, punktualności i zaangażowania. Atutem będzie: doświadczenie zawodowe; umiejętność programowania w ActionScript 3; znajomość dodatkowego oprogramowania 3D; Oferujemy pracę z prestiżowym wydawnictwem edukacyjnym, współtworzenie nowych, ciekawych publikacji, możliwość twórczego rozwoju oraz atrakcyjne wynagrodzenia. Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie portfolio i CV w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: Wydawnictwo Nowa Era, ul. Spacerowa 50, 83-010 Straszyn lub e-mail: [email protected] Należy podać numer referencyjny: Fl/03/12 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997. DzU nr 101, poz. 926 z późn. zmianami). Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
 2. Od kandydatów oczekujemy: umiejętności tworzenia grafiki 3d, popartej portfolio; umiejętności pracy w 3dsmax; kreatywności, pasji, inicjatywy i zaangażowania. Atutem będzie: doświadczenie zawodowe; znajomość dodatkowego oprogramowania: silo, zBrush, Vue, combustion, composite, mari, ps, il, id, pr, ae, flash lub inne; znajomość MAXScript lub ActionScript 3; umiejętność tworzenia map UV, tworzenia efektów cząsteczkowych, compositingu, riggowania, animacji, oświetlania, renderowania. Oferujemy pracę w prestiżowym wydawnictwie edukacyjnym, współtworzenie nowych, ciekawych publikacji, możliwość twórczego rozwoju oraz atrakcyjny system wynagrodzeń. Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie portfolio i CV w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: Wydawnictwo Nowa Era, oddział Gdańsk ul. Spacerowa 50, 83-010 Straszyn k. Gdańska lub e-mail: [email protected] Miejsce pracy Straszyn. Dojazd autobusem firmowym. Należy podać numer referencyjny: 3D/06/11 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997. DzU nr 101, poz. 926 z późn. zmianami). Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
 3. Od kandydatów oczekujemy: - umiejętności tworzenia ilustracji 3d popartej portfolio, - biegłej obsługi programów 3dsmax lub Cinema4d, - kreatywności, pasji, inicjatywy i zaangażowania. Atutem będzie: - doświadczenie zawodowe, - znajomość programów zBrush, Vue lub inne, - umiejętność riggowania lub animacji. Oferujemy pracę w prestiżowym wydawnictwie edukacyjnym, współtworzenie nowych, ciekawych publikacji, możliwość twórczego rozwoju oraz atrakcyjny system wynagrodzeń. Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie portfolio i CV w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: [email protected] Miejsce pracy Warszawa. Należy podać numer referencyjny: Wawa/3D/02 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997. DzU nr 101, poz. 926 z późn. zmianami). Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
 4. Od kandydatów oczekujemy: - kreatywności, - znajomości zasad projektowania graficznego i typografii, - obsługi programów Indesign, Illustrator, Photoshop - mile widziana znajomość tradycyjnych technik rysunku. Oferujemy pracę w prestiżowym wydawnictwie edukacyjnym, współtworzenie nowych, ciekawych publikacji, możliwość twórczego rozwoju oraz atrakcyjny system wynagrodzeń. Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie portfolio i CV w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: [email protected] Miejsce pracy Warszawa. Należy podać numer referencyjny: Wawa/G/02 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997. DzU nr 101, poz. 926 z późn. zmianami). Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
 5. Od kandydatów oczekujemy: - kreatywności, - znajomości tradycyjnych technik rysunku, - obsługi programów Photoshop, Illustrator, Flash, - umiejętności pracy w zespole. Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw projektowania graficznego. Oferujemy pracę w prestiżowym wydawnictwie edukacyjnym, współtworzenie nowych, ciekawych publikacji, możliwość twórczego rozwoju oraz atrakcyjny system wynagrodzeń. Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie portfolio i CV w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: [email protected] Miejsce pracy Warszawa. Należy podać numer referencyjny: Wawa/I/02 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997. DzU nr 101, poz. 926 z późn. zmianami). Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
 6. Wydawnictwo Nowa Era poszukuje grafików. Od kandydatów oczekujemy: - kreatywności, - znajomości zasad projektowania graficznego i typografii, - obsługi programów Indesign, Illustrator, Photoshop, - mile widziana znajomość tradycyjnych technik rysunku. Oferujemy pracę w prestiżowym wydawnictwie edukacyjnym, współtworzenie nowych, ciekawych publikacji, możliwość twórczego rozwoju oraz atrakcyjny system wynagrodzeń. Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie portfolio i CV w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: Wydawnictwo Nowa Era, oddział Gdańsk ul. Spacerowa 50, 83-010 Straszyn k. Gdańska lub e-mail: [email protected] Miejsce pracy Straszyn. Dojazd autobusem firmowym. Należy podać numer referencyjny: G/01/11 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997. DzU nr 101, poz. 926 z późn. zmianami). Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
 7. Wydawnictwo Nowa Era poszukuje ilustratorów. Od kandydatów oczekujemy: - kreatywności, - znajomości tradycyjnych technik rysunku, - obsługi programów Photoshop, Illustrator, Flash, - umiejętności pracy w zespole. Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw projektowania graficznego. Oferujemy pracę w prestiżowym wydawnictwie edukacyjnym, współtworzenie nowych, ciekawych publikacji, możliwość twórczego rozwoju oraz atrakcyjny system wynagrodzeń. Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie portfolio i CV w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: Wydawnictwo Nowa Era, oddział Gdańsk ul. Spacerowa 50, 83-010 Straszyn k. Gdańska lub e-mail: [email protected] Miejsce pracy Straszyn. Dojazd autobusem firmowym. Należy podać numer referencyjny: I/01/11 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997. DzU nr 101, poz. 926 z późn. zmianami). Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
 8. Wydawnictwo Nowa Era poszukuje grafików 3d. Od kandydatów oczekujemy: - umiejętności tworzenia ilustracji 3d popartej portfolio, - biegłej obsługi programów 3dsmax lub Cinema4d, - kreatywności, pasji, inicjatywy i zaangażowania, Atutem będzie: - doświadczenie zawodowe, - znajomość programów zBrush, Vue lub inne, - umiejętność riggowania lub animacji, Oferujemy pracę w prestiżowym wydawnictwie edukacyjnym, współtworzenie nowych, ciekawych publikacji, możliwość twórczego rozwoju oraz atrakcyjny system wynagrodzeń. Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie portfolio i CV w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: Wydawnictwo Nowa Era, oddział Gdańsk ul. Spacerowa 50, 83-010 Straszyn k. Gdańska lub e-mail: [email protected] Miejsce pracy Straszyn. Dojazd autobusem firmowym. Należy podać numer referencyjny: 3D/01/11 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997. DzU nr 101, poz. 926 z późn. zmianami). Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
 9. Zmień renderer na scanline (F10 > Common > Assign renderer). Wybierz obiekt (mesh), dodaj do niego modyfikator HairFarm Generate Hair. To taki basic, powinno działać. Typowym sposobem kontrolowania objętości włosów w HairFarmie jest HairMesh. Zajrzyj do instrukcji HairFarma, jest dostępna w sieci.
 10. Pluginy do włosów mają to do siebie że najlepiej działają z Scanline'em. Każdy z nich posiada swój własny, schowany renderer. Chyba że renderujemy włosy jako geometrie albo mr Prim - co bardzo odradzam. Efekt końcowy będzie zawsze gorszy i w dodatku konieczne staje ustawienie image samplera na ogromne ilości próbek. Z tego co pamiętam w oknie "effects" znajdują się ustawienia renderera hair and fur. Trzeba ustawić oświetlenie na "emulation", wtedy jest jakaś szansa na cienie. Jeśli chodzi o ustawienia świateł to wydaję mi się że rozsądnym rozwiązaniem jest korzystanie z mr shadow map. To jest taki kompromis między szybkością a jakością. Generalnie lepiej było by robić osobny render tylko dla włosów w scanline'ie i zmontować (mental potrafi gubić buckety przy dużych ilościach włosów). A najlepiej to nie używać hair and fur, tylko hair farm. Tam wszystko działa w dodatku szybko. Rendery też scanline'em.
 11. Oczekujemy: - talentu oraz wiedzy z zakresu projektowania graficznego popartej portfolio, - kreatywności, pasji, inicjatywy i zaangażowania, - biegłej obsługi programów indesign, illustrator i photoshop. Atutem będzie: - doświadczenie zawodowe, - znajomość flash oraz action script, - wiedza z zakresu animacji, grafiki 3d. Oferujemy: - ciekawą, twórczą pracę nad projektami książek, multimediów oraz materiałów promocyjnych, - zatrudnienie na pełen etat, - możliwość rozwoju zawodowego, samorealizacji oraz zdobycia nowych umiejętności, - profesjonalne szkolenia, - atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji. Aplikacje zawierające portfolio, CV i list motywacyjny prześlij na adres e-mail: [email protected] lub pocztą tradycyjną: Wydawnictwo Nowa Era Sp. z o.o., 83-010 Straszyn, ul. Spacerowa 50 Na kopercie lub w temacie e-maila dopisz: G/04/10
 12. Oczekujemy: - talentu oraz wiedzy z zakresu projektowania graficznego popartej portfolio, - kreatywności, pasji, inicjatywy i zaangażowania, - biegłej obsługi programów indesign, illustrator i photoshop. Atutem będzie: - doświadczenie zawodowe, - znajomość flash oraz action script, - wiedza z zakresu animacji, grafiki 3d. Oferujemy: - ciekawą, twórczą pracę nad projektami książek, multimediów oraz materiałów promocyjnych, - zatrudnienie na pełen etat, - możliwość rozwoju zawodowego, samorealizacji oraz zdobycia nowych umiejętności, - profesjonalne szkolenia, - atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji. Aplikacje zawierające portfolio, CV i list motywacyjny prześlij na adres e-mail: [email protected] lub pocztą tradycyjną: Wydawnictwo Nowa Era Sp. z o.o., 83-010 Straszyn, ul. Spacerowa 50 Na kopercie lub w temacie e-maila dopisz: G/03/10
 13. Wydawnictwo Nowa Era zatrudni grafików 3D Wymagamy: kreatywności; umiejętności pracy w zespole; portfolio na wysokim poziomie; ogólnej wiedzy z dziedziny 3D; biegłej obsługi programów graficznych: 3dsmax, ps. Mile widziana będzie znajomość zBrush, popularnych narzędzi open source oraz skryptów do 3dsmax. Oferujemy: ciekawą, twórczą pracę nad ilustracjami do książek oraz materiałami promocyjnymi wydawnictwa; możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności; pracę w pełnym wymiarze godzin. Aplikacje zawierające portfolio, CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres: Wydawnictwo Nowa Era Sp. z o.o., Aleje Jerozolimskie 146D, 02-305 Warszawa lub e-mail: [email protected] Na kopercie lub w temacie e-maila dopisz: nr ref. G3D/01/09
 14. dobry sposób to ćwiczyć dłonie - sciskać piankową piłkę, używać powerball'a, chodzić na sciankę; wtedy praca przy kompie w ogóle nie robi
 15. .ai

  z kąd pobrać vray'a

  do v-ray'a trzeba mieć jaja ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy