Jump to content

aleks_bu_animation

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

aleks_bu_animation's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Generalista Maya poszukiwany/na! Badi Badi poszukuje grafików 3D do pracy w studio w Warszawie: Oferujemy miejsce w naszej nowej siedzibie na Ursynowie i pracę przy szerokiej gamie produkcji. Tworzymy własne filmy i seriale animowane oraz zajmujemy się postprodukcją reklamową. Zgłoszenia z demoreel'em prosimy przesyłać na adres [email protected] W temacie proszę wpisać nazwisko i pozycję na którą wpływa aplikacja (general/fx/lighting). Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produkcjami: www.badibadi.com * W treści maila prosimy wpisać klauzulę CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Badi Badi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”
  2. Maya/Arnold Lighting Artist poszukiwany/na! Badi Badi poszukuje grafików 3D do pracy w studio w Warszawie: Oferujemy miejsce w naszej nowej siedzibie na Ursynowie i pracę przy szerokiej gamie produkcji. Tworzymy własne filmy i seriale animowane oraz zajmujemy się postprodukcją reklamową. Zgłoszenia z demoreel'em prosimy przesyłać na adres [email protected] W temacie proszę wpisać nazwisko i pozycję na którą wpływa aplikacja (general/fx/lighting). Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produkcjami: www.badibadi.com * W treści maila prosimy wpisać klauzulę CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Badi Badi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”
  3. Houdini FX Artist poszukiwany/na! Badi Badi poszukuje grafików 3D do pracy w studio w Warszawie: Oferujemy miejsce w naszej nowej siedzibie na Ursynowie i pracę przy szerokiej gamie produkcji. Tworzymy własne filmy i seriale animowane oraz zajmujemy się postprodukcją reklamową. Zgłoszenia z demoreel'em prosimy przesyłać na adres [email protected] W temacie proszę wpisać nazwisko i pozycję na którą wpływa aplikacja (general/fx/lighting). Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produkcjami: www.badibadi.com * W treści maila prosimy wpisać klauzulę CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Badi Badi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy