Jump to content

aleks_bu_animation

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About aleks_bu_animation

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Generalista Maya poszukiwany/na! Badi Badi poszukuje grafików 3D do pracy w studio w Warszawie: Oferujemy miejsce w naszej nowej siedzibie na Ursynowie i pracę przy szerokiej gamie produkcji. Tworzymy własne filmy i seriale animowane oraz zajmujemy się postprodukcją reklamową. Zgłoszenia z demoreel'em prosimy przesyłać na adres [email protected] W temacie proszę wpisać nazwisko i pozycję na którą wpływa aplikacja (general/fx/lighting). Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produkcjami: www.badibadi.com * W treści maila prosimy wpisać klauzulę CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Badi Badi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”
 2. Maya/Arnold Lighting Artist poszukiwany/na! Badi Badi poszukuje grafików 3D do pracy w studio w Warszawie: Oferujemy miejsce w naszej nowej siedzibie na Ursynowie i pracę przy szerokiej gamie produkcji. Tworzymy własne filmy i seriale animowane oraz zajmujemy się postprodukcją reklamową. Zgłoszenia z demoreel'em prosimy przesyłać na adres [email protected] W temacie proszę wpisać nazwisko i pozycję na którą wpływa aplikacja (general/fx/lighting). Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produkcjami: www.badibadi.com * W treści maila prosimy wpisać klauzulę CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Badi Badi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”
 3. Houdini FX Artist poszukiwany/na! Badi Badi poszukuje grafików 3D do pracy w studio w Warszawie: Oferujemy miejsce w naszej nowej siedzibie na Ursynowie i pracę przy szerokiej gamie produkcji. Tworzymy własne filmy i seriale animowane oraz zajmujemy się postprodukcją reklamową. Zgłoszenia z demoreel'em prosimy przesyłać na adres [email protected] W temacie proszę wpisać nazwisko i pozycję na którą wpływa aplikacja (general/fx/lighting). Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produkcjami: www.badibadi.com * W treści maila prosimy wpisać klauzulę CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Badi Badi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy