Jump to content

naxa

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About naxa

 • Rank
  Member
 • Birthday 12/30/1979

City (optional)

 • Miasto
  Polska, Nowa Sól
 1. Nie jestem autorytetem sztuk pięknych, a szkic traktuje jako przyjemne uzupełnienie luk w wolnym czasie.... Co do piękności kobiety, pomine to najzwyczajniej - bez komentarza. Mała uwaga - ja nie jestem wybredny podczas doboru modelek. Na kartce przedstawiam to co mnie zainteresuje - oczy, uszy czy nos... a moze być i zwykła kreska od co. Przyjmuje uwagi krytyki bo wiem, że nie potrafie doskonale tworzyć szkiców. Niewykluczam tych wiekszych i mniejszych niedoskonałości oddalających obraz od pierwotnego oryginalu jakim jest Kobieta. Dzięki za komenty:)
 2. Witam! mam coś nowego - szkic kobiety... Krytyka jak najbardziej pożądana:) pozdrawiam!
 3. to znów ja: tym razem celniej uderzę: www.assumption.edu/dept/history/HI14Net/Unit_7.html
 4. Pierwsza praca - ta w środku - jest baaaardzo podobna do pracy Face of War - Salvatore Dali. I tak musze stwierdzić iż nie jestes pierwszym autorem tej koncepcji i sztuki - odwiedz http://www.rasiel.com.
 5. naxa

  Proszę o pomoc

  Witam! Być moze nie rozwiąże to twojego problemu, ale.... czy słyszałeś o programie Plasma??? Plasma od Descreet'a - świetny program, możliwości i interfejs bardzo zbliżony do samego maxa 4 z tą różnicą ze program dedykowany jest dla Flasha - mozna to sobie wyobrazić, biorąc przykładową scene z maxa i animujac ja nie do avika lecz do flasha. Dążąc do sedna sprawy, zaintrygowała mnie pewna scena - rekinka w shockwavie. Tak, rekinek sobie pływa a interakcja polega na jego obrotach za pomocą myszki w dodatku na stronie www! W helpie - tutorialach - odkryłem mozliwosci znacznie wieksze, ale musisz miec directora - w plasmie tworzysz wiatraczek z przyciskami a w directorze tworzysz zdarzenia dla jego przycisków i tak umieszczony na www - ktos kliknie na przycisku - to załączy wiatraczka, albo go wyłączy - nie wspominając ze obiekt jest w pełni 3d. Pozdrawiam!
 6. Dzieki za komentarz:)... 1. popracuje nad tym.... - najpierw musze odnaleźć scene kwiata... 2. tlo statyczne, braki w sprzecie usprawiedliwią mnie?? 3. to w zasadzie taka krótka reklama - wizytówka dla miasta na special okejszyn 4. stara pracka - i duzo roboty - byla pewna koncepcja, gdy sie rozrastała to sprzet nie wydalał zatem leży do tej pory niestety w poczekani, jak wiele innych...
 7. Animacje.... - próby możliwości 1. Kwiat 2. Sputnik 3. Nowa Sól 4. Swiatynia http://trojanus.republika.pl/wideo/wideo.html Uwaga! wymagany jest DivX Proszę o wyrozumiałość - możliwe problemy na serwerze z uwagi ma ograniczony transfer danych
 8. Prace wykonałem w Photoshopie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy