Jump to content

kjubas

Members
 • Posts

  195
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  krakow,lancut

kjubas's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. ja nim nim zostałem mianowany niestety
 2. gdzie jest dokładnie ten programik do importowana obiektu (*obj) ukryty ?
 3. a od której wersji adobe profesionala to działa? Kiedy daję narzędzia/ multimedia/ plik 3d to nie obsluguje to tego formatu (obj)
 4. a czy da się tak eksportować zeby były tekstury? mówię o produkcie Adobe
 5. czy to jedyny sposób? Ten program jest chyba dość drogi :/
 6. Witam wszystich Ostatnio zainteresowałem się tematem PDF w 3D. Jest to ciekawy sposób na przedstawienie projektu ale zastanawiam się czy bezpośrednio z Maxa można coś takiego wygenerować? Czy trzeba mieć specjalne zakładki? Czy Max coś takiego potrafi czy trzeba korzystać z innego oprogramowania?
 7. a to jest osobny program czy gdzies ukryte w v-rayu ?
 8. rozmieścić kółeczka i kwadraty według mapy sporządzonej w photoshopie. Ważne- z przejściami tonalnymi. Aha- i ważne jest żeby ich skala się zmieniała w zależności od (natężenia koloru/ przejścia gradientu)
 9. Witam Zastanawiam się jak można ułożyć geometrię według dowolnej skali szarości (gradientu mapy). Czy jest w ogóle takie narzędzie w 3D Maxie? Chodzi mi o takie narzędzie jak "gradient array"- nie mam pojęcia czy jest coś takiego ale wydaje mi się, że dobrze oddaje to sens mojego pytania. Może w photoshopie jest coś takiego jeśli nie w Maxie? pozdrawiam
 10. nie dopowiedziałem, że chodzi o nałożenie po prostu napisu na pudełko plastikowe
 11. Witam Zastanawiam się jak nałożyć biały materiał na niebieskie pudełko plastikowe. Chodzi mi o to żeby był to ten sam materiał, tak samo odbijał światło i błyszczał ale mial inny- biały kolor. Jego plik mogę miec w jpg w wektorach, w czymkolwiek. Wolałbym rozwiązać to na poziomie materiałów a nie zmian w siatce. Czy jakieś mapy opacity czy coś w tym stylu? Jeśli tak to jak się rpzygotowuje takie mapy? Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy