Jump to content

woldi

Members
 • Content Count

  207
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About woldi

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Płock
 1. woldi

  stoper - problemik

  Dzięki, rzeczywiście hitTest
 2. Witam. mam taki problemik ;-) na przedstawionym pliku stoper działale tylko jak przejadę myszką po liniiach, pierwsza to start a druga to stop. a jak zrobić żeby stoper strtował jeśli auto przejedzie po linii start a zatrzymywał się na lini stop Dzięki za odpwiedź
 3. woldi

  Hair & Fur - kamera

  cześć 1. U mnie też tak jest 2. oczywiście 3. ależ oczywiście ;-) Bo nie mogę wyrenderować sceny z widoku z kamery, kiedy używam hair & fur. ale dzięki
 4. woldi

  Hair & Fur - kamera

  Witam. Czy u mnie coś jest nie tak czy tak musi być ;-) Oczywiśćie max8 i czy renderować można tylko w widoku perspective bo jak chcę z kamery albo innego widoku , to wyskakuje okienko, że można tylko w widoku perspective. Jeśli trzeba tylko z widoku perspective, to czy da się to jakoś ominąć? Dzięki.
 5. Witam. To ja też coś wrzuce :-) Mój pierwszy render a w drugim skopałem zupełnie dof ale może jak bym poczekał dłużej to może by to jakoś wyglądało ;-)
 6. Athlonik 1.8 i 768 Ram , a co za wolno ;-)
 7. render jakieś 60 min, potem zastopowałem, może jak by się dłużej renderowało, to by ten dof tak nie raził. ;) Oczywiście nie modelowałem , bo by mi się tyle nie chciało ; to jest bump. Maxwell potrafi rzeczwiście wycisnąć max detali z mapki. I mam pytanko wiecie może jaki liczy się ten dof w tym swf "Dof Cue tool" Bo naprzykład mam scenkę z focal ditance mniejszym jak 2 metry, a tam jest od 2 metrów.
 8. Mam jeszcze pytanko. Nie wiesz czasem jak to jest liczone. A jak naprzykład mam Focal Distansce mam mniejszy niż 2 metry.
 9. Dzięki ściągnięte. ;)
 10. Czy da radę ściągnąc sobie na dysk? http://www.atillaakin.com/maxwell/dof.html
 11. Teraz juz chyba widać, jakieś 25 minut ;)
 12. Bo mam już wersję 1.0. hehehe. Oczywiście żart ;)
 13. Witam. Nie będę tu się rozpisywał który lepszy , tylko wrzucę mój pierwszy render z maxwellka. ;-) Standardowe ustawienia i trach po 90 min stop i tak wyszło ;)
 14. Szkoda, że za rok, ale lepsze to niż nic ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy