Jump to content

liquidsilver

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

1 Follower

About liquidsilver

 • Rank
  Member
 • Birthday 09/22/1977

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław
 1. Witam, wrzucam takie oto wnętrze które powstało w celu dyskretnego zaprezentowania produktu dość nietypowego czyli ....sejfu;) Miało byś słonecznie ale nastrojowo. Modele częściowo moje a częściowo darmowe z moimi materiałami. Zapraszam do komentowania i Wesołych Świąt wszystkim;)
 2. Witam wszystkich, wrzucam kilka packshotowych wizualizacj1 pewnego dość zgrabnego telefonu. Model zrobiłem kiedyś do reklamy tepsy, a teraz posłużył mi za pretekst do kilku experymentów z oświetleniem high key - czyli celowo jest białe na białym i takie blade;). Rendery w Vrayu, DOF dodany w kompozycji. Modele na scenografii też moje, użyłem interioru nad którym właśnie pracuję. Wszelkie uwagi mile widziane oczywiście! Pozdrawiam;)
 3. Witam, Mimo, że zaglądam na forum od dawna to pierwszy raz wrzucam coś swojego, więc taki powiedzmy debiut;) Była to praca niekomercyjna, zrobiona wyłącznie w celu ćwiczenia z materiałami, zielenią i oświetleniem w exteriorach. Większość pewnie pozna w tym projekcie dom z Minami Boso, jednak jest to raczej moja bardzo swobodna interpretacja, gdyż np postanowiłem zrobić go w tym przypadku z desek;) proporcji też do końca nie odwzorowuje gdyż modelowałem z pamięci;) Compo w Afterze ale bardzo lekkie. Regulamin wymaga by podać autora projektu więc podaję: autorem oryginału było Kiyonobu Nakagame & Associates. Dodam jeszcze, że nie jestem architektem ale blisko, bo skończyłem wzornictwo więc jakby naturalnie lubię ten temat. Z góry dziękuję za wszelkie opinie i porady. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy