Jump to content

ARCHON+ Biuro Projektów

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Myślenice

ARCHON+ Biuro Projektów's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. ARCHON+ Biuro Projektów poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: GRAFIK Miejsce pracy: Myślenice [h=3]Zadania:[/h] - przygotowywanie projektów graficznych - przygotowywanie materiałów do druku - obróbka materiałów graficznych [h=3]Wymagania:[/h] - dobra znajomość pakietu Adobe - InDesign, Photoshop, Illustrator - umiejętność tworzenia materiałów graficznych do druku, reklam, grafiki internetowej - kreatywność, poczucie estetyki [h=3]Oferujemy:[/h] - możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego - przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole - umowę o pracę na pełen etat (praca stacjonarna w siedzibie firmy ARCHON+ Biuro Projektów w Myślenicach) - dobrą kawę :-) [h=3]Jak możesz do nas aplikować?[/h] Wyślij CV na adres [email protected], w temacie wiadomości wpisując ,,GRAFIK" Jest to pierwszy etap rekrutacji, dlatego na zgłoszenia odpowiemy tylko wybranym osobom. Prosimy również o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
 2. ARCHON+ Biuro Projektów nawiąże współpracę w zakresie wykonywania wizualizacji architektonicznych. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: [email protected] Prosimy również o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
 3. ARCHON+ Biuro Projektów poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Asystent ds. Wizualizacji Miejsce pracy: Myślenice Zadania: - modelowanie i modyfikacja brył 3D projektów domów z oferty firmy Wymagania: - znajomość programu PhotoShop oraz 3DS Max, - pozytywne nastawienie, kreatywność, poczucie estetyki, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, zaangażowanie. Mile widziane: - znajomość programu AutoCAD, - doświadczenie w wykonywaniu wizualizacji, Oferujemy: - możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego, - przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole, - dobrą kawę i nieograniczony dostęp do wody mineralnej ;) Jak możesz do nas aplikować? Wyślij CV na adres [email protected], w temacie wiadomości wpisując ,,wizualizacje". Szukamy osoby chętnej do pracy stacjonarnej w siedzibie firmy w Myślenicach. Nie planujemy współpracy zdalnej. Jest to pierwszy etap rekrutacji, dlatego na zgłoszenia odpowiemy tylko wybranym osobom. Prosimy również o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
 4. ARCHON+ Biuro Projektów poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: Specjalista ds. Wizualizacji Miejsce pracy: stacjonarnie w Myślenicach Zadania: - wykonywanie wizualizacji wnętrz oraz wizualizacji projektów domów Wymagania: - doświadczenie w wykonywaniu wizualizacji - znajomość programu AutoCAD, 3DS Max - kreatywność, poczucie estetyki, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, zaangażowanie Mile widziane: - wykształcenie wyższe architektoniczne Oferujemy: - możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego - przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole - umowę o pracę na pełen etat ( praca stacjonarna w siedzibie firmy ARCHON+ Biuro Projektów w Myślenicach ) - dobrą kawę :) Jak możesz do nas aplikować? Wyślij CV na adres [email protected] w temacie wiadomości wpisując ,,wizualizacje" http://www.archon.pl/noindex-art-10150 Jest to pierwszy etap rekrutacji, dlatego na zgłoszenia odpowiemy tylko wybranym osobom. Prosimy również o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
 5. ARCHON+ jest wiodącym Biurem Projektów w dziedzinie opracowywania i sprzedaży gotowych projektów domów jednorodzinnych w Polsce. Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Myślenicach na : Stanowisko Specjalista ds. Wizualizacji projektów; Wymagania: mile widziana znajomość programów Photoshop oraz AutoCad, zdolności artystyczne, Oferujemy: pracę na etat Swoje oferty z przykładowymi pracami proszę przesyłać na adres: [email protected], [email protected] z dopiskiem "Stanowisko Specjalista ds. Wizualizacji projektów"
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy