Jump to content

Tepcio

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Tepcio

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Orzesze
 1. Dzięki wszystkim. Było by bardzo miło. bardziej odpicowane screeny można znaleźć w galerii http://tear.lua.pl/media.php i postne kilka ekstra z alphy
 2. Hej, Zapraszam do obejrzenia i ocenienia wyniku Naszej wspólnej pracy: Zapraszam na stronę główną modyfikacji: http://tear.lua.pl/ W najbliższym czasie uaktualnię opis dotyczący moda, póki co jest dosyć okrojony.
 3. Nareszcie Programista + zmysł estetyczny :D Bardzo fajnie Ci to idzie, masz już co pokazać więc jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś to załóż koniecznie studio na moddb.com. Oj już bez przesady są przynajmniej 3 w produkcji (które mają jakąś szanse oczywiście) i to na samym Source ;p Powodzenia! ;)
 4. Witam Od pewnego czasu ciężko pracujemy nad Projektem TEAR bazujacym na silniku Source. Jest to Mod Single-Player w klimacie fantasy z elementami RPG a nawet survival horroru. W chwili obecnej skupiamy się na wydaniu dema. Akcja dema będzie miała miejsce w średniowiecznym mieście na ,które została rzucona klątwa*. Będziemy mieli do dyspozycji ulice miasta i pobliską katedrę wraz z katakumbami. Mamy już zaprojektowaną większość mechaniki gry i fabuły (pełnej wersji moda). Demo jednak będzie nastawione strikte na akcje (zostanie okrojone z elementu RPG). Na tą chwile Team liczy 13 osób i wciąż prowadzimy rekrutację. Aktualnie poszukujemy Grafików 2d, 3d (program dowolny) i Level Designerów ( dobra obsługa Valve Hammer Editor). W razie checi członkostwa lub sugesti czy pomysłów piszcie na mój e-mail ([email protected]). Jedyną płatną grą do uruchomienia moda jest Half-Life 2. Pomyślałem ,że nie ma sensu wspominać o modzie bez screenów: *szczegółów narazie nie chcę zdradzać. Nasz skromny profil: http://www.fpsbanana.com/studios/21428 i forum: http://www.tear.pun.pl/
 5. Witam! Pracujemy nad pierwszym polskim modem Singleplayer - NoName (pod hl2). Potrzebujemy modelarza obsługującego dobrze implementację modeli pod silnik Source. Mile widziane umiejętności: - teksturowanie (obróbka 2d) -modelowanie (edytor dowolny) -animacje więcej szczegółów: http://sourcesdk.pl/ Zapraszam do ściągania pre-alphy: http://noname.sourcesdk.pl/ Zainteresowanych proszę o zgłoszenie się na moje GG lub e-mail.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy