Jump to content

Goorny

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Goorny

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Lublin
 1. Wcisnąłem jakiś skrót klawiszowy i znowu wróciły http://img177.imageshack.us/img177/8538/edgejv2.jpg
 2. Nie wiem nie wiem nie wiem :P dzisiaj odpalam żeby Wam zrobić screena i wszystkie linie są wyświetlane normalnie ot tak ?! dzięki :)
 3. które okno to uvw view. Jak w window type wybieram uvw/ ie > view > properites to w oknie jest tylko opcja load. Przy 3d viwe w window type mam view properities ale tam także nie znalazłem draw type :( mam blendera 2.45 Pomocy!
 4. Uczę sie rozkładać uvw e blenderze, podczas edycyj edge są wyświetlane jako przerywane linie, są słabo widoczne. Jak zmienić wyświetlanie na normalne linie??? dziękuje.
 5. Wyciągnąłem extrudem bieżnik ale chce wciągnąć trochę jego środek do środka opony, jak powinienem sie za to zabrać, bo extrude pozostawia mi ramki jak na obrazku? http://www.telesfor.w8w.pl/extrud.html
 6. Dzięki teraz to takie proste :P
 7. Przyciąganie działa mi tylko przy przesuwaniu ale wtedy przesuwa się całość także punkt środkowy http://telesfor.w8w.pl/ jak wałczyć przyciąganie przy obracaniu? ( nie powiedziałem wcześniej że obiekty nie maja boków... )
 8. Próbuje stworzyć okrąg poprzez obrót tego obiektu w okół punktu środkowego, ale nie potrafię wyrównać tych obiektów do krawędzi. Jak sie to robi proszę pomocy. link do obrazka (jak nie działa, wkleić w nowe okno ) http://telesfor.w8w.pl/
 9. Dopiero zaczynam przygodę z 3dmaxem :P I na razie nie renderowałem jakichś skomplikowanych scen, choć wyrenderowanie nawet prostego filmiku w jakiejś przyzwoitej rozdzielczości zajmuje TROCHĘ czasu. Mam więc naiwne pytanie czy zwiększenie mocy procesora z 3800+ a 6000 zwiększy w przybliżeniu szybkość o 1/3 czy będzie to nieznaczna poprawa? I drugie pytanie: czy komputer z sempronem 3000 1GB ram, nada się do ręderowania jako 2gi komp?
 10. Posiadam AMD Athlon 64x2 Dual 3800+ AM2, 2GB Ram ddr2 , Windows XP professional. Chciałem zapytać czy wymiana procesora na Alhton 6000 przyśpieszy proces renderowania w 3ds max, czy raczej powinienem zwiększyć ilość ramu ( i czy to będzie wiązało sie ze zmianą windows'a)???
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy