Jump to content

bilinek

Members
 • Posts

  81
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław

bilinek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Jakiej opcji w kamerze użyć, aby obraz z niej był prosty? Robię wnętrze i na Renderze ściany mają krzywe krawędzie (takie rozciągnięte w stosunku do kamery). Posiadam 3ds max 2010.
 2. A w którym punkcie napisałem, coś o "piratach"? Nic na temat piractwa nie wspomniałem. Wiem na czym polega szukanie w Google. Czasami zna ktoś konkretną stronkę z darmowymi tutorialami gdzie akurat jest opisany dany element szczegółowo, który mnie akurat interesuje. Jeżeli nie to trudno, samemu trzeba szukać odpowiednich. Moim zdaniem po to jest forum, aby pytać i jednocześnie pomagać innym. Spokojnie kaczora D. nie będę modelować:P
 3. Udało mi się uruchomić FumeFx. Tylko jak w nim zrobić dym? W googlu i innych portalach szukałem, ale nie ma żadnego konkretnego tutka z pokazaniem od a do z jak zrobić dym. Chcę zrobić dym snujący się po podłodze, niezbyt gęsty.
 4. bilinek

  Problem z FumeFx

  Udało mi się uruchomić. Dzięki za porady ;)
 5. bilinek

  Problem z FumeFx

  Próbowałem już kilkukrotnie zainstalować i nic. A coś trzeba zrobić z DCPFlics, bo próbowałem to coś uruchomić i nie wiem co dalej. A linka już usunąłem
 6. A masz jakiś wybrany tutorial, ponieważ na tej stronce co podałeś wszystkie są płatne?
 7. bilinek

  Problem z FumeFx

  Witam, Mam FumeFx do max 2010 64 bit Zainstalowałem go. Po włączeniu 3ds max wyświetla mi się komunikat : "Could not open file FumeFx.ini for writing. Global preferences will not be served" Co mam zrobić aby uruchomić tego trola?
 8. Jak zrobić realistyczny dym snujący się po podłodze w 3ds max 2010 w Mental Ray? Szukałem jakiś tutoriali ale te co znalazłem były jakieś bledne. Tylko chodzi mi o jakąś metodę bez użycia FumeFX, ponieważ nie chce mi się den plugin włączyć (są jakieś błędy z DCPFLICS Tools. Proszę o poradę
 9. Nie wiem już o co chodzi. Kombinuje z ustawieniami, ale w żadnej konfiguracji niestety nie świeci. Jest tylko poligon z tym materiałem jasny ale całe otoczenie jest zaciemnione.
 10. Chyba nie o to mi chodziło. Wyjaśnię jeszcze raz na innym przykładzie. Mam zwykłego boksa i chcę aby on świecił jak lampa, czyli dawał światło również na inne przedmioty.
 11. Jest w stanie ktoś mi odpowiedzieć?
 12. Jak zrobić, aby światło VrayLightMtl oświetlało inne bryły? Ustawione światło świeci tylko w przypisanym do niego poligonie. Nie mogę ustaić, żeby świeciło i rozjaśniało sąsiednie przedmioty.
 13. Dzięki wielkie. A mam jeszcze jedno pytanie. Jak przejść na widok 2d, abym mógł zrobić wymiary itp.?
 14. Witam, Czy jest jakaś możliwość importu wnętrza do AutoCada? Mam wykonane wizualizacje i muszę do nich zrobić rysunki technicze. Wydaje mi się, że raczej nie jest to możliwe, ale wolę zapytać speców :)
 15. bilinek

  laser w V-ray

  tylko, że nie będzie emitować światła
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy