Jump to content

tankiann

Members
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Rzeszów

tankiann's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

10

Reputation

 1. Witam ostatnio bawie się trochę w strony www, stworzyłem ostatnio coś takiego http://na.napozycji1.pl/ chciałbym żebyście rzucili na to obiektywnym okiem^^
 2. Dorzucam koło do zestawu^^
 3. Nie zjedzcie mnie za tą siatkę^^ Jest to mój pierwszy model samochodu. Opona jest z 2 części więc wygląda jak wygląda.
 4. Witam Ostatnie dłubie po godzinach x5. Jak znajdę chwile to wrzucę coś więcej.
 5. Siema Dzięki za rady i wskazówki, postarałem się uwzględnić wsjo w kolejnej wrzuci a oto i rezultat: *Nie podkręcałem jeszcze ustawień rendera z racji tego że jest to jeszcze wip.
 6. Siema Moje nowe dziecko w drodze^^ Jeszcze nie mam pomysłu ostatecznego ale chciałbym wyciągnąć coś fajnego z tej sceny, mój pomysł na chwilę obecną to coś wpadającego w czerń i biel. Co sądzicie na ten temat?
 7. Mała próba oświetlenia wewnątrz.
 8. Użyłem Exponential, specjalnie nie bawiłem się ustawieniami po 1,5 na cienie i światła, 1,2 gamma resztę podkręciłem w szopie.
 9. Dzięki wielkie za komentarze. Myślę że małymi krokami zbliżam się ku końcowi choć okna nadal nie dają mi spokojnie spać, coś w nich jest nie tak.
 10. Wrzucam małe poprawki, jeszcze muszę powalczyć z tymi zasłonami, z prawej strony też jakoś tak pusto.
 11. Wszystko sam składałem prócz 2 kwiatków i wazonika z prawej strony;]
 12. Witam Oto stary projekt do którego postanowiłem wrócić i trochę go odkurzyć. Okna idą do wymiany no i widok chyba też. Tyle że nie mam pomysłu jakie okna wstawić. Rady i pomysły mile widziane.
 13. Ostatnio coś mało czasu wiec postępy też marne ale coś tam się dzieje. Dzięki za uwagi i pomysły o to co udało mi się osiągnąć do tej pory.
 14. Hey Wrzucam mały upik:) Obrazy pójdą do wymiany te było szukane i wrzucane na szybkości żeby było cokolwiek. Nie wiem czy idę w dobrym kierunku jakoś zatraciłem całą wizję...;/
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy