Skocz do zawartości

Moja teczka 3D


ailambert

Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH=CONFIG]90206[/ATTACH]

Chciałbym przedstawić tutaj kilka ze moich prac. Wszystkie pochodzą z mojego portfolio, które to już przygotowuje od jakiegoś czasu, a będzie to już przeszło rok. Nadmienić też muszę, że choć maxa znam od wielu lat, to jednak tak na poważnie wizkami zacząłem się zajmować właśnie przy okazji tworzenia tego portfolio. Tak więc będzie to ledwie ponad rok, no i zdaje sobie sprawę, że nie jest to nic nadzwyczajnego. Fakt jest taki, że forumowicze max3d.pl pomogli mi bardzo przy ich tworzeniu, tak więc czułem się zobowiązany pokazać choć część z owoców mojej pracy ( jakie by one nie były ).

Projekty większości budynków nie są moje, czasem jedynie kolorystyka. Oczywiście z wyjątkiem pierwszej pracy, która jest moim projektem studenckim.

Licze oczywiście na uwagi, dzięki którym w przyszłych pracach uniknę błędów, a przynajmniej je ogranicze ;)

Soft: max + vray

Postpro ( delikatne ): photoshop

Modele aut, drzewek, ludzi i niektórych mebli pochodzą od: evermotion, render.ru, vizpeople.

Reszta jest moja

 

Muzeum Miasta Warszawy - projekt semestralny.

mw1nowe3c.jpg

mw2nowe2.jpg

mw3nowe.jpg

mw4nowe.jpg

mw7nowe.jpg

mw8nowe.jpg

mw9nowe.jpg

mw10nowe.jpg

 

 

Budynek magazynowo - biurowy

h3nowe.jpg

h1nowe.jpg

h2nowe.jpg

 

 

Budynek biurowy w małej mieścinie

g1nowe.jpg

g2nowe.jpg

g3nowe.jpg

 

Na koniec, choć miałem tego nie umieszczać, taki sobie domek.

d1bh.jpg[/img]

Edytowane przez ailambert
nic nie widać
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam pytanko do twórcy wizek. Ogólnie, tak jak już wcześniej pisałem na forum, jestem tutaj nowy i chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej zanim zasiąde do tworzenia wizki mojego projektu.

Tak na początek Twoje wizki mi się naprawdę podobają, mają w sobie klimat no i nie są przesłodzone ( może z wyjątkiem ostatniej ). Do tego to są całkiem duże sceny, do których pewnie trzeba mieć niezły sprzęt. Długo ci się to mieliło no i ogólnie jak długo to wszystko modelowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności