Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'architektura wnętrz' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 7 wyników

  1. czesc, pochwale się zrobioną dzis wizualizacją salonu. cwiczylem na niej głównie materiały oraz oświetlenie. standardowo 3ds + vray + ps, pozdrawiam!
  2. Studio Fotografii Reklamowej Grav poszukuje do stałej pracy, w siedzibie firmy, blisko centrum Poznania, osobę ze znajomością programu 3ds Max oraz umiejętnościami z zakresu projektowania architektury wnętrz. Dodatkowym atutem będzie znajomość silników renderujących Vray, Corona oraz programu Adobe Photoshop. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv oraz niedużego portfolio na adres [email protected]
  3. Cześć wszystkim Forumowiczom! Coś mnie tknęło, żeby zaprezentować prace, które mają już co prawda trochę czasu, ale konstruktywna krytyka zawsze jest wskazana. Model: cad, render max+vray, post: ps. EXTERIORs: [ATTACH=CONFIG]89831[/ATTACH] . . . . . . . . . . . . INTERIORs: . . . . . . pozdrawiam.
  4. Gość

    Modele 3d - meble

    Hej. Czy znacie producentów, którzy udostępniają modele 3d swoich projektów? Znalazłam już taki wątek w archiwum forum i przejrzałam proponowane strony. Zainteresowały mnie meble z andreuworld.com. Zarejestrowałam się, poinformowano mnie że będę mieć dostęp do biblioteki 3d, ale ja nie widze takiej opcji. Może Wy wiecie o co chodzi? Po zalogowaniu nic się nie zmienia...
  5. witam Powrócił temat starej łazienki na poddaszu, słupy za wanną wynikają z konstrukcji dachu. Zastosowałem na ścianach słupach i stelażach podtynkowych czarne szkło lakierowane (lakobel) plus dekor w postaci złotych płytek i mozaiki na posadzce mozaika z czarnego granitu 15x15mm (może będzie czarna żywica) Zabudowa meblowa mdf lakier wysoki połysk, nad stelażami szafki wiszące z lustrami na frontach i światłem LED pod korpusem skierowane na płytki z motywem roślinnym.
  6. Witam Prezentuję ostatni projekt mieszkania ok 65m2 w Szczecinie. Ściany oddzielające kuchnie i korytarz od salonu zostały rozebrane, totalna zmiana kanalizacji w łazience i kilka nowych ścianek na szafy wnękowe. Pralka w zabudowie pod piecem, szafki nad geberitem i za lustrem w korytarzu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności