Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'zmodeler' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 2 wyniki

  1. Na co dzień zajmuję się postaciami, a ten projekt zrobiłem po godzinach ucząc się ZModelera. Zainspirowane webinariami "The Lowdown On ZModeler". Z biegiem czasu ZBrush dostał Live Booleans i parę części w dronie zrobiłem na tym systemie. Projekt powstał pod koniec 2016 ale dopiero parę dni temu zainwestowałem w Keyshota7, stąd pomysł by odgrzebać model i ładnie wyrenderować. Niech moc będzie z wami.
  2. Gość

    Non-standard DFF

    Witam. Zajmuję się trochę konwertowaniem modeli do gry Grand Theft Auto: San Andreas. Cały czas używałem Zanzony Zmodeler 2.2.1. Jednakże odkryłem, że 3ds Max (używam wersji 7) daje mi większe pole popisu. Chciałem sobie wczytać do Maxa model wyexportowany za pomocą Zmoda. W Maxie wgrany mam skrypt jakiegoś Kamsa czy jakoś tak. No i tu problem, bo wyskakuje błąd "non-standard dff". Czytałem, że Zmodeler exportuje trochę inne DFF niż wczytuje Max. Jest jakiś inny plugin, skrypt który sobie z tym poradzi? Wiem, że można wyexportować w zmodzie na format 3ds, ale wtedy mam wszystko poprzestawiane, a nie ukrywam że w Maxie jestem jeszcze totalnym laikiem.. Liczę na szczerą pomoc, Szczęśliwego Nowego Roku, Krzysiek.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności