Skocz do zawartości

weiscie


maciekevo7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"napiszcie co mslicie moze jakies sugestie lub porady" - jak mozna Tobie pomoc, skoro nic nie piszesz na temat tego wejscia - co to ma byC? wejscie do statku kosmicznego/baru/domu? nie tlimaczac/objasniajac nic szczegolowiej nie spodziewaj sie konkretnych rad.

i, wiecej nam powiesz na temat pracy tym latwiej bedzie mozna pomoc

 

pozdr miki (boba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym jest wiatrołap łatwo sie domyślić już po samej jego nazwie... to co tu widze napewno wiatrołapem nie jest... wygląda to raczej na jakieś dwie szyby lub plexi flankujące wejście z zamocowanymi do tego neonówkami (przynajmniej tak mi sie wydaje) ...

 

jeżeli ten budynek rzeczywiście tak wyglada jak to widać na obrazku to zabiegi które proponujesz nigdy nie wyjdą dobrze... wedłóg mnie dużo lepiej będzie żebyś nic tam nie dostawiał ...

 

na pokazanej przez ciebie wizualizacji niewiele widać...popracuj nad nią może ujęcie w dzień? słońce , światłocień... poza tym więcej detalu... jak te szyby są montowane? i co z tymi neonówkami (o ileto neonówkiwogóle) ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domek jednorodzinny?

Średnio to widze, mozna zbzikowac przy takim wejsciu. wiatrolap to to nie jest napewno. Pomysl nad czyms bardziej eleganckim anie neonowki w szkle swiecace na niebiesko bo z tego dyskoteka wyjdzie.

wiem ze to nie łatwe peojektowac fajne awangardowe wejscie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co nazywac nenowkami stanie sie systemem planar do ktrorego bede przymocowane platy szkla

po drugie technolgia umozliwa zminimalizownie strat cieplnych przy zastosowaniu szyby

wspominalem juz wczesniej ze nie jest to jeszcze koniec i duzo przy tym do zrobieia chocby detale blachy z tytan cynku suptelnie (fakt to co zrobilem nie jest suptelne jeszcze) wieczorem podswietlone moze bialym nie koniecznie niebieskim swiatlem wydaje mi sie ze wygladaja dosc dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności