Jump to content

lu

Members
 • Posts

  206
 • Joined

 • Last visited

lu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. moze i white balance, ale chyba ustawienia zostaja w scenie wiec powinno byc tak samo?
 2. Witam, mam problem ktory nie wiem z czego wynika.. prosilbym o pomoc mam ta sama scene, render na moim vrayu 1.50 sp1 - wszystko wyglada sensownie i render u kolegi, te same ustawienia, vray 1.50 sp2 - wszystko w czerwieniach... ktos ma pomysl skad sie to bierze ? :( obrazki czyste z renderera, bez ps. prosze nie patrzec na swiatlo na srodku na suficie, zostal vray plane. :)
 3. moomoo architects przyjmie grafika 3d na miesieczna praktyke z zakresu tworzenia wizualizacji. cv + portfolio prosimy wysylac na adres [email protected]
 4. WEBDESIGNER FREELANCER Poszukujemy freelancer’a do zrobienia strony internetowej naszej firmy. Szukamy dobrych, świeżych pomysłów, prosimy o przesłanie portfolio oraz cv na adres : lukas (at) atelier-vert-pomme.com Firma mieści się w Łodzi, dla osób z poza Łodzi zapewniamy nocleg. Istnieje również możliwość wyjazdu na czas projektu do naszego biura w Szwajcarii. W tytule email ’a prosimy napisać: freelancer + imię + nazwisko Oferty prosimy przesyłać w języku polskim oraz angielskim (lub tylko angielskim)
 5. WEBDESIGNER Wymagania stawiane kandydatom: - umiejętność pracy w zespole - znajomość środowiska flash, (html) , doświadczenie w tworzeniu stron - znajomość środowiska Photoshop, Corel itp. - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, oraz umiejętność kierowania zespołem (2-5 osób) - dobra znajomość języka angielskiego - dobre, świeże pomysły Oferujemy: - samodzielne stanowisko pracy - pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku - wyjazd na praktykę do Szwajcarii Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (PDF) + portfolio na adres: [email protected] W tytule email ’a prosimy napisać: webdesigner + imię + nazwisko Oferty prosimy przesyłać w języku polskim oraz angielskim (lub tylko angielskim)
 6. potrzebujemy pomocy przy projekcie 3d, (architektura) od zaraz w biurze w Łodzi, tylko powazne oferty ludzi z duzym doswiadczeniem, wymagana znajomosc vraya i 3dsmaxa na bardzo wysoki poziomie. najszybciej i najlepiej info pod numerem telefonu 042 250 50 05, + porfolio na lukas [@] atelier-vert-pomme.com
 7. Firma NAIMA Sp. z o.o. w Łodzi poszukuje pilnie osób na stanowisko: GRAFIK 3D Wymagania stawiane kandydatom: - umiejętność pracy w zespole - co najmniej dobra znajomość programów 3dstudioMax, vray - umiejętność pracy w środowisku Photoshop, Corel - plusem będzie umiejętność czytania rysunków architektonicznych i doświadczenie. Oferujemy: - pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku - wyjazd na praktykę do Szwajcarii - atrakcyjne warunki zatrudnienia Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: CV (PDF) + portfolio (PDF) na adres: [email protected] W tytule email ’a prosimy napisać: GRAFIK3D + imię + nazwisko Oferty prosimy przesyłać w języku polskim oraz angielskim (lub tylko angielskim)
 8. co jest na scianie przy oknie w kuchni ? zastanawiam sie kto wyklada w lodzi kase na lampy erco po 1700/sztuka :) fajny stol w kuchni! jak sie otwiera szafka pod telewizorem ? co to za kanapa ?
 9. WEBDESIGNER, grafik 2d Wymagania stawiane kandydatom: - umiejętność pracy w zespole - umiejętność pracy w środowisku flash, (html) , doświadczenie w tworzeniu stron - umiejętność pracy w środowisku Photoshop, Corel itp. - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. - dobra znajomość języka angielskiego Oferujemy: - samodzielne stanowisko pracy - pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku - wyjazd na praktykę do Szwajcarii Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (PDF) + portfolio na adres: [email protected] W tytule email ’a prosimy napisać: WEBDESIGNER + imię + nazwisko Oferty prosimy przesyłać w języku polskim oraz angielskim (lub tylko angielskim)
 10. Firma NAIMA Sp. z o.o. w Łodzi poszukuje osób na stanowisko: architekt / grafik Wymagania stawiane kandydatom: - dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca pracę w tym języku) - umiejętność pracy w zespole - znajmość 3dsmax, vray Oferujemy: - pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku - wyjazd na praktykę do Szwajcarii Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV + portfolio (PDF) na adres email. [email protected]
 11. Wymagania stawiane kandydatom: - umiejętność pracy w zespole - dobra znajomość programu 3dstudioMax i vray Oferujemy: - pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku - wyjazd na praktykę do Szwajcarii - atrakcyjne warunki zatrudnienia Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: CV (PDF) + portfolio (PDF) na adres email: [email protected]
 12. Firma NAIMA Sp. z o.o. w Łodzi poszukuje osób na stanowisko: Grafik / WEBDESIGNER (może być również student) Wymagania stawiane kandydatom: - dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca pracę w tym języku) - umiejętność pracy w zespole - umiejętność pracy w środowisku flash - umiejętność pracy w środowisku Photoshop, Corel itp. - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Oferujemy: - samodzielne stanowisko pracy - pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku - możliwość wyjazdu na praktykę do Szwajcarii - atrakcyjne warunki zatrudnienia Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (PDF) + portfolio na adres: [email protected] W tytule email ’a prosimy napisać: WEBDESIGNER + imię + nazwisko Oferty prosimy przesyłać w języku polskim oraz angielskim (lub tylko angielskim)
 13. Firma NAIMA Sp. z o.o. w Łodzi poszukuje osób do współpracy przy tworzeniu animacji 2d Szukamy osób które potrafią tworzyć (przy pomocy różnych technik, flash, rysunek odręczny….) animacje 2d. Oferujemy: - współpracę przy ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku - możliwość wyjazdu na 2-4 tygodniową praktykę do Szwajcarii - atrakcyjne warunki współpracy Zainteresowane osoby prosimy o kontakt (+ ewentualnie przesłanie cv + przykładowych prac) pod adresem: [email protected] W tytule email ’a prosimy napisać: ANIMACJA
 14. Firma NAIMA Sp. z o.o. w Łodzi poszukuje osób na stanowisko: GRAFIK 3D (może być również student) Wymagania stawiane kandydatom: - dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca pracę w tym języku) (dodatkowym bardzo ważnym atutem będzie znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub włoskiego) - umiejętność pracy w zespole - co najmniej dobra znajomość programu 3dstudioMax - umiejętność pracy w środowisku Photoshop, Corel - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Oferujemy: - pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku - możliwość wyjazdu na 2-4 tygodniową praktykę do Szwajcarii - atrakcyjne warunki zatrudnienia Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: CV (PDF) + portfolio (PDF) na adres: [email protected] W tytule email ’a prosimy napisać: GRAFIK3D_1 + imię + nazwisko Oferty prosimy przesyłać w języku polskim oraz angielskim (lub tylko angielskim)
 15. Firma NAIMA Sp. z o.o. w Łodzi poszukuje osób na stanowisko: WEBMASTER (może być również student) Wymagania stawiane kandydatom: - dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca pracę w tym języku) (dodatkowym bardzo ważnym atutem będzie znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub włoskiego) - umiejętność pracy w zespole - umiejętność pracy w środowisku flash, doświadczenie w tworzeniu stron - umiejętność pracy w środowisku Photoshop, Corel itp. - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Oferujemy: - pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku - możliwość wyjazdu na 2-4 tygodniową praktykę do Szwajcarii - atrakcyjne warunki zatrudnienia Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (PDF) + portfolio na adres: [email protected] W tytule email ’a prosimy napisać: WEBMASTER + imię + nazwisko Oferty prosimy przesyłać w języku polskim oraz angielskim (lub tylko angielskim)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy